Pusšimtį merginų turėjusio vaikino atsakas: gerai uždirbat – kodėl už save nemokėjot?

 (146)
Sveiki, protingieji kurmiai. Rašo vaikinas tas pats vaikinas, turėjęs daugiau nei pusšimtį merginų.
© Shutterstock nuotr.

Jūs visi aiškinote, kad tinkamos merginos ieškau ne ten – klubuose, baruose, viešo pasilinksminimo įstaigose. Deja, iš maniškių gal 3 buvo iš klubų ar barų, dauguma buvo užkalbintos mieste ar pažįstamų pažįstamos.

Sakysite vėl, kad ne ten ieškau normalių panelių, aš tuščias vidum, kad jas domina tik mano pinigai, įvaizdis. Tai kur jų tada ieškoti? Bažnyčioje, cerkvėje? Ir šiaip, visos jūs sakote, kad gerai uždirbate, pačios save išlaikote, automobilius vairuojate, bet kažkaip iš to pusšimčio nė viena net nepasiūlė sumokėti kavinėje už save.

Aišku, man ne gaila – nenumiriau, bet neaiškinkite man, kad esate savarankiškos princesės ir neskaičiuojat centų. Man vakaras su kiekviena kainuodavo nuo 100 iki 200 litų, dar pavyduoliams pasakysiu, kad milijonierių tėvelių neturiu, pats užsidirbu ne Lietuvoje.

Dabar pusantrų metų neturėjau nė vienos merginos, susitaupiau vidutiniškam butui ir automobiliui. Geriau taupysiu verslo pradžiai, nei leisiu pinigus jums.

Ačiū už dėmesį visoms princesėms – jau galite pradėti pulti.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite atsiųsti savo nuomonę? Patarti? Pasidalinti mintimis? Kviečiame tai padaryti! Rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt arba žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (9)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (58)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (11)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.

Konsultantei trūko kantrybė: anūkai, padėkite seneliams pirkti elektroninėse parduotuvėse (111)

Rašau visų internetinių parduotuvių konsultantų vardu. Blogų klientų pasitaiko visur, bet ryški tendencija privertė išskirti vieną labai konkrečią grupę – pensijinio amžiaus žmones.