Puošniausias ir meiliausias prieglaudos katinėlis - juoduliukas Grafitas

 (12)
Grafitas - juoduliukas, kupinas meilės ir dėmesio žmogui. Kur globėja ten ir jis, paskui sekioja, klausosi, priglunda greta. Be galo mielas pliuškis, tvarkingai vaikšto į kačių kraiko dėžę, mėgsta glaustytis ir būti glostomas, ramus katinas. Jei norite mielo draugo ir daug katiniškos meilės, tačiau ramaus katino, kuris nelaipo užuolaidomis ir nėra padūkęs kaip kulkosvaidis, jis kaip tik jums, nes yra be galo meilus ir geras katinukas.
Grafitas

Grafitas - visai jaunutis katinėlis, apie 6 mėn. amžiaus. Grafitas visiškai sveikas katinas. Gal vaikystėje turėjo kažkokią traumą, nes šiek tiek juokingai stato galines kojytes. Todėl mieliau renkasi pogulį ant žmogaus kelių nei siautulingą lakstymą po namus. Norintiems ramesnio būdo ir be galo meilaus katinuko, Grafitas jūsų labai laukia.

Glaustūnas ir murklys Grafitas tikrai atsidėkos begaline meile suteikusiam šiltus ir mylinčius namus, o su juo niekada nesijausite vieniši. Beje, jo labai gražios didelės geltonos akytės. Ir dar vienas ypatingas bruožas - Grafitas yra juodas pūkis, o uodegytė - sidabrinės spalvos. Atrodo kaip ne jo, kaip pavogta nuo kito katinėlio ir prisiūta.

Tikrai labai išskirtinės išvaizdos ir gero charakterio katinėlis: tel.nr. 865244093, 865354521, akvile@beglobis.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Savaitės „Baudos kvitas“: taisyklių nesilaikysiu, ką man pasakysi? (11)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir vaizdo klipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje – vaismedžių sodas (4)

Viešojoje erdvėje dažnai girdime teiginį, kad šiuolaikinė mokykla – tai nuolat besikeičianti mokykla, antrieji mokinių ir mokytojų namai. Siekiant, kad tie namai būtų jaukūs, turi prisidėti visa bendruomenė.

Lietuvos vairuotoją nustebino orai Lenkijoje: nufilmavo sniegą (4)

Piktinatės, kad pavasaris niekaip neateina? Lietuvoje orai bent jau geresni nei Lenkijos pietvakariuose – pasak DELFI skaitytojo Almanto, penktadienio rytą ten kaip reikiant snigo. Šį vaizdelį skaitytojas nufilmavo ir pasidalijo juo su DELFI Piliečiu.

Moksleiviai iš Palermo lankėsi Vilniaus gimnazijoje

Mainų programos tarp Galilėjo Galilėjaus gamtos mokslų licėjaus ir Vilniaus Užupio gimnazijos ištakos – Lietuvos aikštės Palermo mieste atidarymo šventė, kurioje prieš porą metų dalyvavo 16-osios Vyriausybės kultūros ministras Šarūnas Birutis. Lietuvos aikštė yra visiškai šalia G. Galilėjaus licėjaus.

Mačiau siaubingą plungiškės patarimą feisbuke – bijau, kas gali nutikti (77)

Plačiai nuskambėjo istorija, kai Plungės gyventoja Jovita socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi „patarimais“, kaip nuodyti kates. Ši moteris ne tik patarinėjo kitiems, bet ir pati gyrėsi tokiu būdu išnuodijusi devynias iš dešimties jos kieme gyvenusių kačių.