Puošniausias ir meiliausias prieglaudos katinėlis - juoduliukas Grafitas

 (12)
Grafitas - juoduliukas, kupinas meilės ir dėmesio žmogui. Kur globėja ten ir jis, paskui sekioja, klausosi, priglunda greta. Be galo mielas pliuškis, tvarkingai vaikšto į kačių kraiko dėžę, mėgsta glaustytis ir būti glostomas, ramus katinas. Jei norite mielo draugo ir daug katiniškos meilės, tačiau ramaus katino, kuris nelaipo užuolaidomis ir nėra padūkęs kaip kulkosvaidis, jis kaip tik jums, nes yra be galo meilus ir geras katinukas.
Grafitas

Grafitas - visai jaunutis katinėlis, apie 6 mėn. amžiaus. Grafitas visiškai sveikas katinas. Gal vaikystėje turėjo kažkokią traumą, nes šiek tiek juokingai stato galines kojytes. Todėl mieliau renkasi pogulį ant žmogaus kelių nei siautulingą lakstymą po namus. Norintiems ramesnio būdo ir be galo meilaus katinuko, Grafitas jūsų labai laukia.

Glaustūnas ir murklys Grafitas tikrai atsidėkos begaline meile suteikusiam šiltus ir mylinčius namus, o su juo niekada nesijausite vieniši. Beje, jo labai gražios didelės geltonos akytės. Ir dar vienas ypatingas bruožas - Grafitas yra juodas pūkis, o uodegytė - sidabrinės spalvos. Atrodo kaip ne jo, kaip pavogta nuo kito katinėlio ir prisiūta.

Tikrai labai išskirtinės išvaizdos ir gero charakterio katinėlis: tel.nr. 865244093, 865354521, akvile@beglobis.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Vairuotojas įspėja: Pakruojo r. – sudėtingos vairavimo sąlygos, nuo kelio nulėkė vilkikas (1)

DELFI penktadienio rytą sulaukė skaitytojo Martyno laiško, kuriame jis panoro įspėti kitus vairuotojus. Pasak vyro, Šiaulių aps. Pakruojo rajone ant kelių – labai daug sniego, ir vis dar sninga. Jis pats užfiksavo nuo kelio nulėkusį vilkiką.

Darbuotojų atsakymas parodoje pravirkdė: negaliu nustoti pykti (257)

„Kai jau viskam pasiruošiau, man sako, kad manęs neįleis, nes „tokios taisyklės“, – pasibaisėjo 3 vaikų mama Justė. Moteris prisipažino, kad net apsiverkė sužinojusi, kad į prekybos centre atsidariusią parodą moterys su vaikiškais vežimėliais nėra įleidžiamos. Nors jai buvo padaryta išimtis, supykusi DELFI skaitytoja pasidalijo nuoskauda dėl tokio organizatorių sprendimo.

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (28)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (199)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.

Lietuvi, atsipeikėk: jei nesituokia, nereiškia, kad paliks (109)

Kaip mes galime siekti tolerancijos „kitoms“ visuomenės grupėms, jei nesugebame toleruoti vienas kito? Tarp vyresnių žmonių nusistovėję stereotipai dusina kiekvieną iš mūsų, nes tobulų nėra. Stereotipai apie šeimą, vyriškus vyrus ir moteriškas moteris, vaikų kiekį ir pinigus.