Puošniausias ir meiliausias prieglaudos katinėlis - juoduliukas Grafitas

 (12)
Grafitas - juoduliukas, kupinas meilės ir dėmesio žmogui. Kur globėja ten ir jis, paskui sekioja, klausosi, priglunda greta. Be galo mielas pliuškis, tvarkingai vaikšto į kačių kraiko dėžę, mėgsta glaustytis ir būti glostomas, ramus katinas. Jei norite mielo draugo ir daug katiniškos meilės, tačiau ramaus katino, kuris nelaipo užuolaidomis ir nėra padūkęs kaip kulkosvaidis, jis kaip tik jums, nes yra be galo meilus ir geras katinukas.
Grafitas

Grafitas - visai jaunutis katinėlis, apie 6 mėn. amžiaus. Grafitas visiškai sveikas katinas. Gal vaikystėje turėjo kažkokią traumą, nes šiek tiek juokingai stato galines kojytes. Todėl mieliau renkasi pogulį ant žmogaus kelių nei siautulingą lakstymą po namus. Norintiems ramesnio būdo ir be galo meilaus katinuko, Grafitas jūsų labai laukia.

Glaustūnas ir murklys Grafitas tikrai atsidėkos begaline meile suteikusiam šiltus ir mylinčius namus, o su juo niekada nesijausite vieniši. Beje, jo labai gražios didelės geltonos akytės. Ir dar vienas ypatingas bruožas - Grafitas yra juodas pūkis, o uodegytė - sidabrinės spalvos. Atrodo kaip ne jo, kaip pavogta nuo kito katinėlio ir prisiūta.

Tikrai labai išskirtinės išvaizdos ir gero charakterio katinėlis: tel.nr. 865244093, 865354521, akvile@beglobis.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (42)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.