Puošniausias ir meiliausias prieglaudos katinėlis - juoduliukas Grafitas

 (12)
Grafitas - juoduliukas, kupinas meilės ir dėmesio žmogui. Kur globėja ten ir jis, paskui sekioja, klausosi, priglunda greta. Be galo mielas pliuškis, tvarkingai vaikšto į kačių kraiko dėžę, mėgsta glaustytis ir būti glostomas, ramus katinas. Jei norite mielo draugo ir daug katiniškos meilės, tačiau ramaus katino, kuris nelaipo užuolaidomis ir nėra padūkęs kaip kulkosvaidis, jis kaip tik jums, nes yra be galo meilus ir geras katinukas.
Grafitas

Grafitas - visai jaunutis katinėlis, apie 6 mėn. amžiaus. Grafitas visiškai sveikas katinas. Gal vaikystėje turėjo kažkokią traumą, nes šiek tiek juokingai stato galines kojytes. Todėl mieliau renkasi pogulį ant žmogaus kelių nei siautulingą lakstymą po namus. Norintiems ramesnio būdo ir be galo meilaus katinuko, Grafitas jūsų labai laukia.

Glaustūnas ir murklys Grafitas tikrai atsidėkos begaline meile suteikusiam šiltus ir mylinčius namus, o su juo niekada nesijausite vieniši. Beje, jo labai gražios didelės geltonos akytės. Ir dar vienas ypatingas bruožas - Grafitas yra juodas pūkis, o uodegytė - sidabrinės spalvos. Atrodo kaip ne jo, kaip pavogta nuo kito katinėlio ir prisiūta.

Tikrai labai išskirtinės išvaizdos ir gero charakterio katinėlis: tel.nr. 865244093, 865354521, akvile@beglobis.lt

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (9)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (28)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Ramunė Vilkoitytė. Nevaisingos poros renkasi ir emigraciją (28)

Lietuvoje nevaisingų porų skaičius sudaro vidutinį šalies miestą. Kūdikio susilaukti trokštančios šeimos pagalbos ieško Lietuvos klinikose, artimajame užsienyje, o kartais pasirenka ir ilgalaikę emigraciją.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (52)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.