Prie Vievio žuvo į kelią išėjęs pėsčiasis, dėl avarijos nusidriekė kilometrinė spūstis

 (88)
Penktadienį vakare dėl tragiškos avarijos ties Vieviu, Elektrėnų seniūnijoje, nusidriekė didžiulė spūstis. Policijos pareigūnai apie 17.30 val. buvo informuoti, kad per avariją žuvo žmogus.
Avarija paralyžiavo eismą prie Vievio
© DELFI skaitytojo nuotr.

Pirminiais duomenimis, žuvo į kelią išėjęs pėsčiasis. Iš karto pranešta, kad automobilio partrenktas žmogus nuo sužalojimų prarado sąmonę.

Į įvykio vietą atskubėjus policijai ir medikų brigadai, pastarieji konstatavo, kad nuo patirtų sužalojimų pėsčiasis žuvo. Jo gyvybė užgeso įvykio vietoje.

Pirminiais duomenimis, automobilis „Opel Vectra", kurį vairavo K. S. (gimęs 1968 m.), partrenkė per atitvarą perlipusį ir į pirmąja eismo juosta ėjusį pėsčiąjį E. V. (gimusį 1955 m.). Ta pačia kryptimi antrąja eismo juosta važiavęs automobilis "Citroen C6", kurį vairavo G. A. (gimęs 1990 m.), dar kartą pervažiavo nelaimėlį.

Tikslias avarijos priežastis aiškinasi policijos pareigūnai.

Buvo ribojamas eismas greitkelyje Vilnius–Klaipėda

Penktadienio vakarą ribotas eismas greitkelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda jau atnaujintas, 19.34 val. pranešė BNS.

Eismo informacijos centras pranešė, kad atnaujintas eismas abiem juostomis magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda 42,4-ajame kilometre. Dėl eismo įvykio padarinių šalinimo dešinėje kelio pusėje (link Kauno), eismas buvo leidžiamas tik viena juosta.

Transporto priemonių spūsties nebėra.

Pusantro km važiavo 22 min.

Apie avariją DELFI pranešė skaitytoja. Paskambinusi moteris pasakojo, kad iš karto už Vievio greitkelyje susidariusi didžiulė spūstis, automobiliai juda labai lėtai. „Pusantro kilometro pavyko įveikti per 22 minutes“, - sakė ji.

Kitas skaitytojas DELFI atsiuntė nuotraukas.

DELFI dėkoja skaitytojams už informaciją ir nuotraukas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (73)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.