Prie Vievio žuvo į kelią išėjęs pėsčiasis, dėl avarijos nusidriekė kilometrinė spūstis

 (88)
Penktadienį vakare dėl tragiškos avarijos ties Vieviu, Elektrėnų seniūnijoje, nusidriekė didžiulė spūstis. Policijos pareigūnai apie 17.30 val. buvo informuoti, kad per avariją žuvo žmogus.
Avarija paralyžiavo eismą prie Vievio
© DELFI skaitytojo nuotr.

Pirminiais duomenimis, žuvo į kelią išėjęs pėsčiasis. Iš karto pranešta, kad automobilio partrenktas žmogus nuo sužalojimų prarado sąmonę.

Į įvykio vietą atskubėjus policijai ir medikų brigadai, pastarieji konstatavo, kad nuo patirtų sužalojimų pėsčiasis žuvo. Jo gyvybė užgeso įvykio vietoje.

Pirminiais duomenimis, automobilis „Opel Vectra", kurį vairavo K. S. (gimęs 1968 m.), partrenkė per atitvarą perlipusį ir į pirmąja eismo juosta ėjusį pėsčiąjį E. V. (gimusį 1955 m.). Ta pačia kryptimi antrąja eismo juosta važiavęs automobilis "Citroen C6", kurį vairavo G. A. (gimęs 1990 m.), dar kartą pervažiavo nelaimėlį.

Tikslias avarijos priežastis aiškinasi policijos pareigūnai.

Buvo ribojamas eismas greitkelyje Vilnius–Klaipėda

Penktadienio vakarą ribotas eismas greitkelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda jau atnaujintas, 19.34 val. pranešė BNS.

Eismo informacijos centras pranešė, kad atnaujintas eismas abiem juostomis magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda 42,4-ajame kilometre. Dėl eismo įvykio padarinių šalinimo dešinėje kelio pusėje (link Kauno), eismas buvo leidžiamas tik viena juosta.

Transporto priemonių spūsties nebėra.

Pusantro km važiavo 22 min.

Apie avariją DELFI pranešė skaitytoja. Paskambinusi moteris pasakojo, kad iš karto už Vievio greitkelyje susidariusi didžiulė spūstis, automobiliai juda labai lėtai. „Pusantro kilometro pavyko įveikti per 22 minutes“, - sakė ji.

Kitas skaitytojas DELFI atsiuntė nuotraukas.

DELFI dėkoja skaitytojams už informaciją ir nuotraukas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Vilniuje vėjo nuverstas medis sutraiškė užsieniečių išsinuomotą automobilį (68)

Vilniuje kelionė nuomotu automobiliu Izraelio piliečiams buvo itin nemaloni - didžiulis vėjas ant jų užvertė medį.

Vilniaus oro uoste – sumaištis: niekur tokios darbo kokybės neteko matyti (435)

Į DELFI redakciją kreipėsi skaitytoja Vilma Balčiūnienė, šiuo metu esanti Vilniaus oro uoste. Jos teigimu, pastarajame šeštadienio rytą susidarė beviltiška padėtis.

Kaunietis apstulbo pamatęs, ką darbuotojai pridarė kaimyno koridoriuje (29)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, gyvenantys Noreikiškėse, pasidalino nuotrauka, kurioje matosi, kaip kabelinės televizijos ir interneto paslaugas teikiančios įmonės darbuotojai atliko instaliacijos darbus jų namuose.

Priglaudžia gyvūnus, apie kuriuos kiti pamiršta: namais dalijasi su ožiuku ir vištomis (70)

„Trijuose paršeliuose“ gyvena gyvūnai, kurių baigtis – paskerdimas... Tai gyvūnai, išgelbėti iš didžiulių fermų arba smulkių ūkių, iš blogų gyvenimo sąlygų, buvę ligoti gyvūnai. Čia jie turi galimybę gyventi tokį gyvenimą, kokio vertas kiekvienas gyvūnas – laisvai judėti, mėgautis draugų kompanija, gauti skanaus ir kokybiško maisto, jausti tik rūpestį ir meilę, sulaukti gydymo susirgus. Deja, ūkiuose gyvūnai to patirti dažniausiai negali.

To, ką patyrė Vilniaus restorane, nematė net filme: suplėšė pinigus ir metė į veidą atnaujinta 20:09 (390)

Į DELFI kreipėsi skaitytoja Rūta, papasakojusi apie netikėtą vakaro baigtį Vilniaus restorano. „To nesu mačiusi net filmuose“, – prisipažino ji ir laiške papasakojo, kaip maitinimo įstaigos savininkas suplėšė jos vyro paduotus 50 eurų. Restorano „La cocine de Jose“ savininkas prisipažįsta – iš tiesų taip pasielgė, nes neištvėrė nemalonių komentarų, kurių, jo manymu, sulaukė, nes yra užsienietis.