Prie Vievio žuvo į kelią išėjęs pėsčiasis, dėl avarijos nusidriekė kilometrinė spūstis

 (88)
Penktadienį vakare dėl tragiškos avarijos ties Vieviu, Elektrėnų seniūnijoje, nusidriekė didžiulė spūstis. Policijos pareigūnai apie 17.30 val. buvo informuoti, kad per avariją žuvo žmogus.
Avarija paralyžiavo eismą prie Vievio
© DELFI skaitytojo nuotr.

Pirminiais duomenimis, žuvo į kelią išėjęs pėsčiasis. Iš karto pranešta, kad automobilio partrenktas žmogus nuo sužalojimų prarado sąmonę.

Į įvykio vietą atskubėjus policijai ir medikų brigadai, pastarieji konstatavo, kad nuo patirtų sužalojimų pėsčiasis žuvo. Jo gyvybė užgeso įvykio vietoje.

Pirminiais duomenimis, automobilis „Opel Vectra", kurį vairavo K. S. (gimęs 1968 m.), partrenkė per atitvarą perlipusį ir į pirmąja eismo juosta ėjusį pėsčiąjį E. V. (gimusį 1955 m.). Ta pačia kryptimi antrąja eismo juosta važiavęs automobilis "Citroen C6", kurį vairavo G. A. (gimęs 1990 m.), dar kartą pervažiavo nelaimėlį.

Tikslias avarijos priežastis aiškinasi policijos pareigūnai.

Buvo ribojamas eismas greitkelyje Vilnius–Klaipėda

Penktadienio vakarą ribotas eismas greitkelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda jau atnaujintas, 19.34 val. pranešė BNS.

Eismo informacijos centras pranešė, kad atnaujintas eismas abiem juostomis magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda 42,4-ajame kilometre. Dėl eismo įvykio padarinių šalinimo dešinėje kelio pusėje (link Kauno), eismas buvo leidžiamas tik viena juosta.

Transporto priemonių spūsties nebėra.

Pusantro km važiavo 22 min.

Apie avariją DELFI pranešė skaitytoja. Paskambinusi moteris pasakojo, kad iš karto už Vievio greitkelyje susidariusi didžiulė spūstis, automobiliai juda labai lėtai. „Pusantro kilometro pavyko įveikti per 22 minutes“, - sakė ji.

Kitas skaitytojas DELFI atsiuntė nuotraukas.

DELFI dėkoja skaitytojams už informaciją ir nuotraukas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kumščiais bėdas sprendusio Šiaulių „kelių gaidelio“ laukia baudžiamoji atsakomybė (49)

Vasario 20 d. Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal pilietiško vairuotojo užfiksuotus ir policijai perduotus vaizdus. Jie publikuojami ir naujienų portale DELFI. Vaizdo medžiagoje užfiksuotas neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesys Šiauliuose, rašoma policijos pranešime spaudai.

Mylimojo netekusios pareigūnės laiškas žmonėms: viskas, ką mes darome, yra dėl Jūsų (180)

„Mes dirbame ne dėl savęs, ne dėl rezultatų, ne tam, kad prie kažko prisikabintume... Mes dirbame dėl jūsų, kad apgintume jus, apsaugotume jus, padėtume jums...“ – jautriame įraše feisbuke rašo pareigūnė Kristina Toliušytė. Mergina atvirai pasidalijo jautria istorija, kaip neteko artimiausio širdžiai pareigūnu dirbusio savo žmogaus ir kviečia žmones vertinti visų policininkų darbą. Ji sutiko, kad jautrus jos kreipimasis į kolegas ir tautiečius būtų paviešintas ir DELFI Piliečio rubrikoje.

Nufilmavo: kantrybės netekęs vairuotojas Šiauliuose į darbą paleido kumščius (301)

DELFI skaitytojas nufilmavo neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesį Šiauliuose – jo užfiksuotoje vaizdo medžiagoje matyti, kaip nepatenkintas visureigio savininkas sankryžoje nusprendė kumščiais pamokyti „per lėtai“ važiavusį žmogų.

Savaitės „Baudos kvitas“: aš elgsiuos, kaip norėsiu! (19)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Namuose priglaustas šuniukas tapo reklamų herojumi (13)

Viržį žmonės rado gatvėje. Kurį laiką jie bandė surasti, kam priklauso šuniukas, bet šeimininkui neatsiradus buvo nuspręsta nugabenti šunelį į artimiausią prieglaudą. Taip jau sutapo, kad mes ieškojome naujo šeimos nario, ir Viržis vietoje prieglaudinuko tapo geriausiu mūsų bičiuliu.