Prie Vievio žuvo į kelią išėjęs pėsčiasis, dėl avarijos nusidriekė kilometrinė spūstis

 (88)
Penktadienį vakare dėl tragiškos avarijos ties Vieviu, Elektrėnų seniūnijoje, nusidriekė didžiulė spūstis. Policijos pareigūnai apie 17.30 val. buvo informuoti, kad per avariją žuvo žmogus.
Avarija paralyžiavo eismą prie Vievio
© DELFI skaitytojo nuotr.

Pirminiais duomenimis, žuvo į kelią išėjęs pėsčiasis. Iš karto pranešta, kad automobilio partrenktas žmogus nuo sužalojimų prarado sąmonę.

Į įvykio vietą atskubėjus policijai ir medikų brigadai, pastarieji konstatavo, kad nuo patirtų sužalojimų pėsčiasis žuvo. Jo gyvybė užgeso įvykio vietoje.

Pirminiais duomenimis, automobilis „Opel Vectra", kurį vairavo K. S. (gimęs 1968 m.), partrenkė per atitvarą perlipusį ir į pirmąja eismo juosta ėjusį pėsčiąjį E. V. (gimusį 1955 m.). Ta pačia kryptimi antrąja eismo juosta važiavęs automobilis "Citroen C6", kurį vairavo G. A. (gimęs 1990 m.), dar kartą pervažiavo nelaimėlį.

Tikslias avarijos priežastis aiškinasi policijos pareigūnai.

Buvo ribojamas eismas greitkelyje Vilnius–Klaipėda

Penktadienio vakarą ribotas eismas greitkelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda jau atnaujintas, 19.34 val. pranešė BNS.

Eismo informacijos centras pranešė, kad atnaujintas eismas abiem juostomis magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda 42,4-ajame kilometre. Dėl eismo įvykio padarinių šalinimo dešinėje kelio pusėje (link Kauno), eismas buvo leidžiamas tik viena juosta.

Transporto priemonių spūsties nebėra.

Pusantro km važiavo 22 min.

Apie avariją DELFI pranešė skaitytoja. Paskambinusi moteris pasakojo, kad iš karto už Vievio greitkelyje susidariusi didžiulė spūstis, automobiliai juda labai lėtai. „Pusantro kilometro pavyko įveikti per 22 minutes“, - sakė ji.

Kitas skaitytojas DELFI atsiuntė nuotraukas.

DELFI dėkoja skaitytojams už informaciją ir nuotraukas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (8)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (34)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (51)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.

Klaipėdoje keistas vairuotojo elgesys sutrikdė kitą eismo dalyvį (11)

TV Reidas savo feisbuko paskyroje pasidalino video registratoriumi užfiksuota situacija, kai vairuotojas Klaipėdoje važiuoja prieš eismą.