Prestižiniame Vilniaus mikrorajone pasijuto lyg sąvartyne

 (12)
Žvėrynas – vienas jaukiausių mikrorajonų Vilniuje, kuris sužavi savo grožiu tiek turistą, tiek nuolatinį gyventoją.
© Skaitytojo nuotr.

Bet labiausiai pyktį kelia tai, jog jame pilna visokiausių ambasadų, gyvena pakankamai daug „VIP“ žmonių, o tvarkos kaip nėr taip nėr. Niekas neskiria jokių lėšų.

Žymieji Žvėryno tvenkiniai – tai vieta, kur nuolat vyksta judėjimas. Tačiau, ar kas matė, kaip jie atrodo dabar? Tvenkiniai atrodo, kaip kokia sąvartyno bala! Tai yra vienas kraupiausių reginių, kuriuos teko regėti šiais metais Vilniuje.

Kur žiūri aplinkosaugininkai? Džiugu, kad aplinkui yra pristatyta suoliukų, šiukšliadėžių, bet į ką ten žiūrėti? Į balą, pilną šiukšlių? Be to, kas iš tų šiukšliadėžių? Paukščiai traukia šiukšles iš jų ir jos plaikstosi aplinkui. Nejaugi neįmanoma nors karta kažką padaryti iki galo? Kad ir tuos pačius dangčius pritaikyti. Nejaugi tai yra taip sunku?

Kodėl niekas nesiima tvarkos? Ir kas už tai atsakingas? Juk mes mokame mokesčius, tačiau valstybėj, regis, tai nė motais! Svarbu, kad aplink jų namus viskas tvarkinga.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (124)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.