Prašo pagalbos: padėkite susigrąžinti šeimoms svarbius žiedus

 (16)
Į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipiasi itin daug kauniečių, kurie pameta asmeninius daiktus. Tarp jų – ir Marius bei Rimantas, pametę savo vestuvinius žiedus.
Jaunavedžiai
© Shutterstock nuotr.

„Žiedas – brangus darnios šeimos reliktas“, – tvirtino Rimantas. Jis savąjį pametė „Girstučio“ baseino vyrų rūbinėje sekmadienį, sausio 22 - ąją, tarp 19 ir 20 valandos. „Žiedas auksinis su balto aukso juostele. Grąžinusiam atsilyginsiu“, – tvirtino kaunietis.

Tuo tarpu Marius žiedą pametė sausio 25-ąją, trečiadienį. „Viduje išgraviruota „Aušra 2007.07.13“, – tai, kaip galima atskirti pamestą brangų daiktą, nurodė vyriškis. Jo teigimu, labiausiai tikėtina, kad žiedas bus rastas Technikos, Panerių gatvėse, Raudondvario plente, Savanorių prospekte ar Kalniečių gatvėje. Žiedas taip pat galėjo būti pamestas Garliavoje, Šimkaus gatvėje.

Abu žiedus pametę vyriškiai tvirtina, jog jiems priklausančius žiedus radusiems bus atsilyginta.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.