Prašo pagalbos istorijos žinovų: padėkite penktokei išvardinti gyvenimo kolūkyje privalumus

 (375)
Nors mokslo metai jau ir baigėsi, bet vis dar negaliu pamiršti vienos istorijos namų darbų užduoties, kurią praktiškai pati atlikau už dukrą.
© Foto / DELFI skaitytoja

Kad ir į užduoties klausimus atsakėme su „pritemptais“ atsakymais, bet visgi ir pačiai būtų įdomu išgirsti argumentuotas nuomones, nes nei aš, nei žmonės iš mano aplinkos nelabai galėjo kuo padėti. Gal galėtų istorikai ar šiaip žmonės, mėgstantys istoriją, pasisakyti? Galų gale, gal ir tokią praktinę užduotį sugalvojęs autorius?

Taigi, penktos klasės istorijos kursas, tema lyg ir paprasta – apie kolūkius, bet praktinė užduotis privertė gerai pasukti galvą, panaršyti internetą, paklausinėti vyresnių žmonių. Užduotis tokia: nurodyti tris gyvenimo kolūkyje privalumus ir tris trūkumus. Su trūkumais ilgai neužtrukome, o kokie trys privalumai? Kiek ieškojau internete, kiek mokykliniame vadovėlyje (galite matyti pridėtoje nuotraukoje) – nė žodžio apie privalumus.

Pridedu vadovėlio ir pratybų nuotraukas ir prašau paaiškinkite man, kaip vaikui iš duotos medžiagos atlikti namų darbą.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (163)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.