Prašo pagalbos istorijos žinovų: padėkite penktokei išvardinti gyvenimo kolūkyje privalumus

 (375)
Nors mokslo metai jau ir baigėsi, bet vis dar negaliu pamiršti vienos istorijos namų darbų užduoties, kurią praktiškai pati atlikau už dukrą.
© Foto / DELFI skaitytoja

Kad ir į užduoties klausimus atsakėme su „pritemptais“ atsakymais, bet visgi ir pačiai būtų įdomu išgirsti argumentuotas nuomones, nes nei aš, nei žmonės iš mano aplinkos nelabai galėjo kuo padėti. Gal galėtų istorikai ar šiaip žmonės, mėgstantys istoriją, pasisakyti? Galų gale, gal ir tokią praktinę užduotį sugalvojęs autorius?

Taigi, penktos klasės istorijos kursas, tema lyg ir paprasta – apie kolūkius, bet praktinė užduotis privertė gerai pasukti galvą, panaršyti internetą, paklausinėti vyresnių žmonių. Užduotis tokia: nurodyti tris gyvenimo kolūkyje privalumus ir tris trūkumus. Su trūkumais ilgai neužtrukome, o kokie trys privalumai? Kiek ieškojau internete, kiek mokykliniame vadovėlyje (galite matyti pridėtoje nuotraukoje) – nė žodžio apie privalumus.

Pridedu vadovėlio ir pratybų nuotraukas ir prašau paaiškinkite man, kaip vaikui iš duotos medžiagos atlikti namų darbą.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (6)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (19)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (49)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.

Klaipėdoje keistas vairuotojo elgesys sutrikdė kitą eismo dalyvį (11)

TV Reidas savo feisbuko paskyroje pasidalino video registratoriumi užfiksuota situacija, kai vairuotojas Klaipėdoje važiuoja prieš eismą.