Prašo padėti: nufilmavo iš parduotuvės paimtą rankinuką

 (18)
Vilniuje liepos viduryje iš „TIARA boutique“ dingo rankinukas – apie tai parduotuvės savininkė Ema Prišmantaitė paskelbė savo paskyroje feisbuke. 150 eurų vertės daiktą siekianti susigrąžinti mergina su DELFI pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame, pasak merginos, įtaria, kad yra užfiksuota rankinuką paėmusi moteris.

E. Prišmantaitė nurodė, kad kreipėsi ir į pareigūnus – tai padarė tik dabar, nes iš pradžių nebuvo pastebėta, kad rankinukas dingo.

Žinančius įraše užfiksuotą moterį, E. Prišmantaitė feisbuke prašo kreiptis į ją tel. 8 684 13 475. Informaciją galime perduoti ir policijai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (40)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (96)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (88)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.