Praeivio poelgis suspaudė vyrui širdį

 (42)
Pirmadienį vakare darbe pro langą teko stebėti įvykį, kuris privertė susimąstyti. Oras bjaurus – lyja, žmonės susigūžę tik ir skuba, o nedideliame miestelyje prie parduotuvės sėdi (ant žemės) visiškai girtas žmogelis.
© DELFI / Mindaugas Ažušilis

Ir sėdi jis tik dėl to, kad nebegali pastovėti ar pakalbėti. Privažiavo automobilis, iš jo išlipo jaunas vyrukas, priėjo, šiaip ne taip pastatė ant kojų, ir liepė žmogeliui į jį įsikibti ir stovėti. Žmogelis kažką veblena, nesiorientuoja, kas kaip, šiaip ne taip įsikimba.

Po to jaunas vyrukas nuėjo į parduotuvę, išėjo, pirkinį pasidėjo į automobilį, ir vėl kėlė tą patį priliuobusį žmogiuką, laikydamas jį, nes jis pats visiškai nesilaikė ant kojų, nuvedė jį kažkur. Nežinau, ar jis išsiaiškino, kur vyrukas gyvena, ar nuvedė iki ligoninės (nes ėjo į jos pusę), bet grįžo po kokių 12- 15 min., sėdo į automobilį ir nuvažiavo savais keliais.

Po tokio vaizdo susimąsčiau – ar tarp mano pažįstamų atsirastų toks žmogus, kuris išdrįstų šitaip pasielgti? Prieiti, pakelti? Taip, kai kas taip galėtų, o va nuvesti bent iki artimiausio medicinos punkto... ? O kaip jūs ar jūsų draugai – ar išdrįstų? Tenoriu pasakyt tam jaunam vyrukui – ačiū už žmogiškumą!!!

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalyti jūsų matytu šauniu poelgiu? Rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt arba žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (58)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (3)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (129)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.