Praeivį sutrikdė policijos veiksmai: kodėl tirti automobilio įbrėžimo atvyko net keturi ekipažai?

 (20)
DELFI skaitytojas kreipėsi į redakciją prašydamas išsiaiškinti situaciją – kodėl užregistruoti nedidelį eismo įvykį atvyko net keturi Lietuvos policijos ekipažai.
© DELFI skaitytojas

Kaip DELFI rašė skaitytojas, jam buvo sunku suprasti policijos motyvus, kai iš pažiūros mažo eismo įvykio atvyko aiškintis net keli ekipažai.

„Rugpjūčio 9 d. pavakare viename iš Grigiškių kiemų, galimai vienas automobilis stovėjimo aikštelėje „užkabino“ kitą automobilį. Situacija turbūt daugeliui pažįstama, tačiau kažkam pranešus apie įvykį policijai, sunkiai suvokiama, kad atvažiavo net 4 policijos ekipažai.

Iš šalies stebint atrodo, jog įvyko kažkas baisaus, nes policijos automobiliai atvažiavo dideliu greičiu, kai kurie ir su švyturėliais. Stebint tokius įvykius kyla klausimas, jei tuo pat metu kitoje vietoje kam nors skubiai reikia policijos pagalbos, kur sprendžiamas gyvybės klausimas... Ar tikrai reikia keturių ekipažų tokiems įvykiams?“, – piktinosi jis.

DELFI kreipėsi į Lietuvos policiją, kad atsakytų, ar tikrai buvo užregistruotas toks įvykis ir jei taip, kam reikėjo tiek policijos pajėgų. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistas Paulius Radvilavičius teigė, kad kitą mašiną kliudęs vairuotojas pasislėpė namuose ir nesutiko vykdyti reikalavimų.

„19 val. 27. min. policija užregistravo praeivės, įvykio liudininkės pranešimą apie tai, kad Grigiškėse, Jaunimo skg., automobilio „Vokswagen“ vairuotojas kliudė „Opel“ ir iš įvykio vietos pasišalino. „Vokswagen“ vairuotojas, pareigūnams atvykus į jo namus, nevykdė jų teisėtų reikalavimų, pasipriešino fiziniais veiksmais, todėl pareigūnai išsikvietė pastiprinimą. Vairuotojui buvo nustatytas 1,97 prom. girtumas.“ – paaiškino pareigūnų veiksmus atstovas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.