Popietė Kudirkos Naumiestyje: traktoriaus priekaba atsitrenkė į „VW Golf“, „BMW“ nučiuožė į griovį

 (14)
Penktadienį Kudirkos Naumiestyje, Šakių r. apie 14 val. beveik tuo pat metu įvyko dvi avarijos, praneša DELFI skaitytojas.
© Skaitytojo nuotr.

Pirmoji avarija įvyko prie Gulbelės parduotuvės. Skaitytojo teigimu,traktoriaus velkama priekaba atsikabino ir atsitrenkė į prie parduotuvės stovėjusį „VW Golf 4“. Pirminiais duomenimis sužeistų nėra.

Antroji avarija įvyko prie sankryžos nusukimo į Kybartus, prie parduotuvės. Pasak DELFI skaitytojo, ten 3 klasės „BMW“ automobilio vairuotojas nepasirinko saugaus greičio ir lenkė traktorių, kuris ruošėsi sukti link Kybartų.

„Pagalvojęs, kad spės aplenkti ir pirmas nusuks link Kybartų, aplenkęs bandė sukti, bet greitis buvo per didelis ir stabdydamas automobilio vairuotojas nučiuožė į griovį, atsimušdamas į betoninį šulinį. Pirminiais duomenimis sužeistų nėra“, - rašė skaitytojas.


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo: vairuotojo laikas svarbesnis nei KET (7)

Kartais pasižiūrėjus į keliuose susidariusias situacijas, galima pagalvoti, jog kai kurie vairuotojai ne tik jaučiasi viršesni kitų vairuotojų atžvilgiu, bet ir visiškai nepaiso kelių eismo taisyklių. Akiplėšiško vairavimo pavyzdį užfiksavo ir portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (49)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.

Skaitytoją nustebino Pandėlyje neįprastai pastatytas kelio ženklas (4)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, kurioje matyti ant žemės į stulpą atremtas pagrindinį kelią nurodantis kelio ženklas.

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (19)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.