Popietė Kudirkos Naumiestyje: traktoriaus priekaba atsitrenkė į „VW Golf“, „BMW“ nučiuožė į griovį

 (14)
Penktadienį Kudirkos Naumiestyje, Šakių r. apie 14 val. beveik tuo pat metu įvyko dvi avarijos, praneša DELFI skaitytojas.
© Skaitytojo nuotr.

Pirmoji avarija įvyko prie Gulbelės parduotuvės. Skaitytojo teigimu,traktoriaus velkama priekaba atsikabino ir atsitrenkė į prie parduotuvės stovėjusį „VW Golf 4“. Pirminiais duomenimis sužeistų nėra.

Antroji avarija įvyko prie sankryžos nusukimo į Kybartus, prie parduotuvės. Pasak DELFI skaitytojo, ten 3 klasės „BMW“ automobilio vairuotojas nepasirinko saugaus greičio ir lenkė traktorių, kuris ruošėsi sukti link Kybartų.

„Pagalvojęs, kad spės aplenkti ir pirmas nusuks link Kybartų, aplenkęs bandė sukti, bet greitis buvo per didelis ir stabdydamas automobilio vairuotojas nučiuožė į griovį, atsimušdamas į betoninį šulinį. Pirminiais duomenimis sužeistų nėra“, - rašė skaitytojas.


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ypatingą skelbimą apie garažą parašęs vyras susilaukė didžiulio internautų dėmesio (54)

Ar kada nors planavote pirkti metalinį garažą? Jei jums ir atrodo, kad tikrai ne, palaukite ir į šį klausimą sau atsakykite perskaitę klaipėdiečio Juozo, dabar gyvenančio Kaune, odę garažui, kuria jis pasidalino skelbime, norėdamas parduoti saviškį.

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (4)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (762)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (5)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (416)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.