Pomidorą prapjovusią merginą nustebino radinys viduje

 (32)
Ar esate girdėję, kas yra viviparija? Būtent šio reiškinio liudininke tapo DELFI skaitytoja Aurelija, negalėjusi patikėti tuo, ką pamatė, kai perpjovė pomidorą.
© DELFI / Karolina Pansevič

Mergina jo viduje pamatė akiai neįprastą vaizdą – vietoj įprasto minkštimo išvydo augančius daigelius. DELFI skaitytoją Aureliją tai itin nustebino.

„Nežinau, ar Jums kada nors gyvenime teko matyti tokią anomaliją - daigus pomidore. Perpjoviau pomidorą ir negalėjau patikėti savo akimis, tai tikrų tikriausi daigai. Pomidoras pradėjo dyginėti“, - stebėjosi mergina, keisto pomidoro nuotraukomis pasidalijusi su DELFI.

Pomidorą prapjovusią merginą nustebino radinys viduje
© DELFI skaitytojo nuotr.

DELFI primena, kad nors toks pomidoras ir atrodo neįprastai, jį kai kuriais atvejais galima valgyti. Kaip portalui anksčiau yra nurodžius Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, pomidorų viduje sudygusios sėklos yra vadinamos viviparija. Jei sėklos dar tik pradėjusios dygti, pomidorą galima valgyti, o jei daigeliai didesni, juos su minkštimu galima pasodinti į gruntą ar vazonėlį ir laukti, kol išaugs nauji pomidorai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.