Poilsiavimo ypatumai Plateliuose: maudynės – kartu su į ežerą įriedėjusiu automobiliu

 (42)
Ketvirtadienį į DELFI kreipėsi skaitytojas Renatas tapęs išskirtinių vairavimo įgūdžių liudininku – trečiadienį jis nufilmavo, kaip Platelių paplūdimyje į ežerą įriedėjęs automobilis, mėgindamas išvažiuoti iš vandens, sukiojosi ant vejos tarp poilsiautojų.
© Policijos nuotr.

„Tą automobilį vairavo moteris ir nieko nedarė matydama, kad rieda į žmonės, - pasakojo jis. Poilsiautojai spėjo pasitraukti.

Apie minėtą įvykį pranešė ir Plungės policijos pareigūnai. Jų atsiųstame pranešime teigiama, kad Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės rajono policijos komisariate buvo gautas pasipiktinusios poilsiautojos laiškas apie tai, kad rugpjūčio 6 d., apie 15.30 val. Plungės rajone, Platelių miestelyje, prie Platelių ežero moters vairuojamas automobilis, paženklintas Lietuvos saugios laivybos administracijos logotipu, pro besideginančius poilsiaujančius, besimaudančius vaikus, gana nemažu greičiu įvažiavo į paplūdimį ir net į vandenį.

Nurodoma, kad automobiliu važiavo trys asmenys. Poilsiaujantiems žmonėms kilo abejonių ne tik dėl keleivių, bet ir vairuotojos blaivumo. Šie asmenys, nepaisydami poilsiautojų išgąsčio ir pasipiktinimų, išvažiavo iš poilsio zonos. Laimei nukentėjusiųjų nebuvo. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Plungės rajono policijos komisariate dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 284 str. 1 d. (Viešosios tvarkos pažeidimas), asmenys važiavę automobiliu nustatinėjami.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (50)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.