Po tragedijos Dembavoje - pasiūlymas nusikaltėliams tramdyti

 (22)
Po mergaitės sudeginimo prie Panevėžio pasipylė reikalavimai mirties bausmės. O man atrodo, reikia tiek nedaug...
© T.Markelevičiaus nuotr.

Manau, neišnaudotos esamos galimybės. Visuomenei užtektų, jei būtų numatyta, kad už tyčinius nužudymus, sužalojimus, pasikėsinimus nužudyti ir apiplėšimus nuteisti asmenys negalėtų būti paleidžiami iš kalėjimo anksčiau laiko.

Šiandien perskaičiau patikslintą oficialią statistiką, kad Lietuvoje tyčiniai žudikai sėdi kalėjime tik vidutiniškai 7 metus, 7 mėnesius ir 19 dienų. O netyčiniai žudikai (jei ant žudiko peilio auka pati „užšoko“) - tik vienerius metus su trupučiu...

Skelbta, kad žurnalisto žudikas, nuteistas iki gyvos galvos jau laisvėje (žurnalistą Vitą Lingį nužudęs I. Achremovas įkalinimo įstaigose praleido 18 metų, 5 mėnesius ir 20 dienų, jam buvo likę kalėti šešeri metai metai, 6 mėnesiai ir 11 dienų - DELFI), bet nevykdo lygtinio paleidimo sąlygos būti naktį namuose... Ir ką? Jo negrąžino į kalėjimą, leidžia ir toliau pažeidinėti.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (48)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.

Skaitytoją nustebino Pandėlyje neįprastai pastatytas kelio ženklas (3)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, kurioje matyti ant žemės į stulpą atremtas pagrindinį kelią nurodantis kelio ženklas.

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (19)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.

Praėjusios Joninės džiugino ne visus: jos iš mūsų buvo atimtos (47)

Mūsų valdžia iš raseiniškių atėmė Jonines. Nejaugi miesto gyventojai nenusipelno jokios bendros miesto šventės? Ar viskas daroma tam, kad gyventojai, kuo mažiau tarpusavyje bendrautų? Tiesa, Joninės buvo, tačiau daugiau kaip 20 km nuo miesto, miške, Molavėnuose, kur pėsčiomis nenueisi.