Po tragedijos Dembavoje - pasiūlymas nusikaltėliams tramdyti

 (22)
Po mergaitės sudeginimo prie Panevėžio pasipylė reikalavimai mirties bausmės. O man atrodo, reikia tiek nedaug...
© T.Markelevičiaus nuotr.

Manau, neišnaudotos esamos galimybės. Visuomenei užtektų, jei būtų numatyta, kad už tyčinius nužudymus, sužalojimus, pasikėsinimus nužudyti ir apiplėšimus nuteisti asmenys negalėtų būti paleidžiami iš kalėjimo anksčiau laiko.

Šiandien perskaičiau patikslintą oficialią statistiką, kad Lietuvoje tyčiniai žudikai sėdi kalėjime tik vidutiniškai 7 metus, 7 mėnesius ir 19 dienų. O netyčiniai žudikai (jei ant žudiko peilio auka pati „užšoko“) - tik vienerius metus su trupučiu...

Skelbta, kad žurnalisto žudikas, nuteistas iki gyvos galvos jau laisvėje (žurnalistą Vitą Lingį nužudęs I. Achremovas įkalinimo įstaigose praleido 18 metų, 5 mėnesius ir 20 dienų, jam buvo likę kalėti šešeri metai metai, 6 mėnesiai ir 11 dienų - DELFI), bet nevykdo lygtinio paleidimo sąlygos būti naktį namuose... Ir ką? Jo negrąžino į kalėjimą, leidžia ir toliau pažeidinėti.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (2)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (577)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (1)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (418)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.

Vilniuje vėjo nuverstas medis sutraiškė užsieniečių išsinuomotą automobilį (61)

Vilniuje kelionė nuomotu automobiliu Izraelio piliečiams buvo itin nemaloni - didžiulis vėjas ant jų užvertė medį.