Po tragedijos Dembavoje - pasiūlymas nusikaltėliams tramdyti

 (22)
Po mergaitės sudeginimo prie Panevėžio pasipylė reikalavimai mirties bausmės. O man atrodo, reikia tiek nedaug...
© T.Markelevičiaus nuotr.

Manau, neišnaudotos esamos galimybės. Visuomenei užtektų, jei būtų numatyta, kad už tyčinius nužudymus, sužalojimus, pasikėsinimus nužudyti ir apiplėšimus nuteisti asmenys negalėtų būti paleidžiami iš kalėjimo anksčiau laiko.

Šiandien perskaičiau patikslintą oficialią statistiką, kad Lietuvoje tyčiniai žudikai sėdi kalėjime tik vidutiniškai 7 metus, 7 mėnesius ir 19 dienų. O netyčiniai žudikai (jei ant žudiko peilio auka pati „užšoko“) - tik vienerius metus su trupučiu...

Skelbta, kad žurnalisto žudikas, nuteistas iki gyvos galvos jau laisvėje (žurnalistą Vitą Lingį nužudęs I. Achremovas įkalinimo įstaigose praleido 18 metų, 5 mėnesius ir 20 dienų, jam buvo likę kalėti šešeri metai metai, 6 mėnesiai ir 11 dienų - DELFI), bet nevykdo lygtinio paleidimo sąlygos būti naktį namuose... Ir ką? Jo negrąžino į kalėjimą, leidžia ir toliau pažeidinėti.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Savaitės „Baudos kvitas“: aš elgsiuos, kaip norėsiu! (21)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Namuose priglaustas šuniukas tapo reklamų herojumi (9)

Viržį žmonės rado gatvėje. Kurį laiką jie bandė surasti, kam priklauso šuniukas, bet šeimininkui neatsiradus buvo nuspręsta nugabenti šunelį į artimiausią prieglaudą. Taip jau sutapo, kad mes ieškojome naujo šeimos nario, ir Viržis vietoje prieglaudinuko tapo geriausiu mūsų bičiuliu.

Tarp gyvūnus globojančios merginos augintinių – ir žemaitukas (9)

Esu iš tų, kurie labai myli gyvūnus, tad man jų visas būrys – begalinis džiaugsmas ir visos šeimos rūpestis. Kartą, kai su šeima ilsėjomės prie jūros, tiesiogine to žodžio prasme išzirziau, kad galėčiau auginti katiną.

Kaip DELFI skaitytojai šventė Vasario 16-ąją (1)

Vasario 16-ąją šventiškai paminėję lietuviai su DELFI Piliečiu pasidalijo šventės akimirkomis. Kviečiame pasižiūrėti, kaip smagiai DELFI skaitytojai minėjo Lietuvos gimtadienį!

Įkliuvo: nufilmuotas chuliganiškai vairuojamas kauniečio automobilis (42)

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai ir vėl dalinasi grubiais kelių eismo taisyklių pažeidimais, kurie fiksuojami Kauno miesto gatvėse. Šį kartą į vaizdo registratoriaus objektyvą pateko itin nedrausmingas vairuotojas, kuris, padaręs ne vieną kelių eismo taisyklių pažeidimą, nuskubėjo į kelių policijos kiemą, kuriame Chemijos prospekte dirbantys pareigūnai palieka savo automobilius.