Po smūgio „Mercedes“ beveik sulindo į „Peugeot“ saloną

 (7)
Panevėžyje trečiadienį, apie pusę šešių vakaro didžiausioje miesto sankryžoje įvyko avarija. Susidūrė moters vairuojamas „Peugeot“ ir „Mercedes“, kurį vairavo vyriškis. Avarijos metu „Mercedes“ tiesiog sulindo į „Peugeot“ saloną. Laimingo atsitiktinumo dėka, šalia pastarojo automobilio vairuotojos nesėdėjo keleivis.

Avarija įvyko tuomet, kai moteris, vairuojanti „Peugeot“, važiuodama nuo „Cido“ arenos, sankryžoje suko į kairę, žiedo link. Tuo metu priešinga kryptimi, važiuodamas nuo „Sodros“, sankryžą tiesiai kirto „Mercedes“, kuris ir smogė į „Peugeot“ šoną.

Po avarijos abu eismo dalyviai jautėsi teisūs ir buvo pasiruošę aplinkybes išsiaiškinti tik su pareigūnų pagalba. Atvykus jiems, avarijos dalyviams buvo dar kartą pasiūlyta užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Moters teigimu, ji į sankryžą įvažiavo degant žaliam šviesoforo signalui, o užsidegus geltonai šviesai ji ruošėsi pabaigti manevrą į kairę. Jos teigimu, iš priekio „Mercedes“ atvažiavo dideliu greičiu. Moteris tvirtino, kad „Mercedes“ apskirtai į sankryžą įvažiuoti jau nebegalėjo.

Tuo metu „Mercedes“ vairuotojas irgi jautėsi teisus, tvirtindamas, kad moteris pati kalta, nes jam prieš pat nosį „užkišo“ automobilį. Ilgokai pasiginčiję eismo dalyviai teisybės taip ir nerado, tad nustatyti kaltą vairuotoją teks pareigūnams. Tyrimą palengvins tai, jog ši sankryža – filmuojama.

Po avarijos abiems automobiliams prireikė techninės pagalbos. Nei „Mercedes“, nei „Peugeot“ savo eiga jau nebepajudėjo. „Mercedes“ nukentėjo kiek mažiau. Visas smūgis atiteko keleivio pusės kampui. „Peugeot“ automobilį, ko gero, teks „nurašyti“, mat „Mercedes“ smūgio metu beveik sulindęs į jo saloną, gerokai pažeidė automobilio konstrukciją.

Abu vairuotojai eismo įvykio metu nesusižeidė. „Mercedes“ vairuotojui sužalojimų išvengti padėjo oro pagalvės. Laimei, jog „Peugeot“ automobilyje, šalia vairuotojos nesėdėjo keleivis, nes tuomet sužeidimų, ko gero, išvengti pavykę nebūtų.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Savaitės „Baudos kvitas“: taisyklių nesilaikysiu, ką man pasakysi? (27)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir vaizdo klipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje – vaismedžių sodas (5)

Viešojoje erdvėje dažnai girdime teiginį, kad šiuolaikinė mokykla – tai nuolat besikeičianti mokykla, antrieji mokinių ir mokytojų namai. Siekiant, kad tie namai būtų jaukūs, turi prisidėti visa bendruomenė.

Chalato kišenėje nešiota katė į namus atnešė džiaugsmą (37)

Kisiūnė – katė, kuri į namus atnešė daug juoko ir švelnumo. „Normalų“ vardą bandėme sugalvoti porą mėnesių, pasitelkę net aplinkinius žmones, tačiau nieko įspūdingo sugalvoti nepavyko ir ji tapo tiesiog Kisiūne.

Lietuvos vairuotoją nustebino orai Lenkijoje: nufilmavo sniegą (5)

Piktinatės, kad pavasaris niekaip neateina? Lietuvoje orai bent jau geresni nei Lenkijos pietvakariuose – pasak DELFI skaitytojo Almanto, penktadienio rytą ten kaip reikiant snigo. Šį vaizdelį skaitytojas nufilmavo ir pasidalijo juo su DELFI Piliečiu.

Nufilmavo šviesoforo signalų „nepažįstantį“ vairuotoją: gerai, kad pėstieji neįžengė į sankryžą (42)

„Jei pėstieji būtų anksčiau įžengę į sankryžą, pasekmės galėjo būti daug liūdnesnės“, – DELFI rašė skaitytojas Ugnius, pasidalinęs vaizdo įrašu, kuriame užfiksavo įžūlų vairuotoją. Šis nusprendė, kad jam šviesoforo signalo galima nepaisyti.