Po smūgio „Mercedes“ beveik sulindo į „Peugeot“ saloną

 (7)
Panevėžyje trečiadienį, apie pusę šešių vakaro didžiausioje miesto sankryžoje įvyko avarija. Susidūrė moters vairuojamas „Peugeot“ ir „Mercedes“, kurį vairavo vyriškis. Avarijos metu „Mercedes“ tiesiog sulindo į „Peugeot“ saloną. Laimingo atsitiktinumo dėka, šalia pastarojo automobilio vairuotojos nesėdėjo keleivis.

Avarija įvyko tuomet, kai moteris, vairuojanti „Peugeot“, važiuodama nuo „Cido“ arenos, sankryžoje suko į kairę, žiedo link. Tuo metu priešinga kryptimi, važiuodamas nuo „Sodros“, sankryžą tiesiai kirto „Mercedes“, kuris ir smogė į „Peugeot“ šoną.

Po avarijos abu eismo dalyviai jautėsi teisūs ir buvo pasiruošę aplinkybes išsiaiškinti tik su pareigūnų pagalba. Atvykus jiems, avarijos dalyviams buvo dar kartą pasiūlyta užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Moters teigimu, ji į sankryžą įvažiavo degant žaliam šviesoforo signalui, o užsidegus geltonai šviesai ji ruošėsi pabaigti manevrą į kairę. Jos teigimu, iš priekio „Mercedes“ atvažiavo dideliu greičiu. Moteris tvirtino, kad „Mercedes“ apskirtai į sankryžą įvažiuoti jau nebegalėjo.

Tuo metu „Mercedes“ vairuotojas irgi jautėsi teisus, tvirtindamas, kad moteris pati kalta, nes jam prieš pat nosį „užkišo“ automobilį. Ilgokai pasiginčiję eismo dalyviai teisybės taip ir nerado, tad nustatyti kaltą vairuotoją teks pareigūnams. Tyrimą palengvins tai, jog ši sankryža – filmuojama.

Po avarijos abiems automobiliams prireikė techninės pagalbos. Nei „Mercedes“, nei „Peugeot“ savo eiga jau nebepajudėjo. „Mercedes“ nukentėjo kiek mažiau. Visas smūgis atiteko keleivio pusės kampui. „Peugeot“ automobilį, ko gero, teks „nurašyti“, mat „Mercedes“ smūgio metu beveik sulindęs į jo saloną, gerokai pažeidė automobilio konstrukciją.

Abu vairuotojai eismo įvykio metu nesusižeidė. „Mercedes“ vairuotojui sužalojimų išvengti padėjo oro pagalvės. Laimei, jog „Peugeot“ automobilyje, šalia vairuotojos nesėdėjo keleivis, nes tuomet sužeidimų, ko gero, išvengti pavykę nebūtų.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (48)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.

Skaitytoją nustebino Pandėlyje neįprastai pastatytas kelio ženklas (3)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, kurioje matyti ant žemės į stulpą atremtas pagrindinį kelią nurodantis kelio ženklas.

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (19)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.

Praėjusios Joninės džiugino ne visus: jos iš mūsų buvo atimtos (47)

Mūsų valdžia iš raseiniškių atėmė Jonines. Nejaugi miesto gyventojai nenusipelno jokios bendros miesto šventės? Ar viskas daroma tam, kad gyventojai, kuo mažiau tarpusavyje bendrautų? Tiesa, Joninės buvo, tačiau daugiau kaip 20 km nuo miesto, miške, Molavėnuose, kur pėsčiomis nenueisi.