Po smūgio „Mercedes“ beveik sulindo į „Peugeot“ saloną

 (7)
Panevėžyje trečiadienį, apie pusę šešių vakaro didžiausioje miesto sankryžoje įvyko avarija. Susidūrė moters vairuojamas „Peugeot“ ir „Mercedes“, kurį vairavo vyriškis. Avarijos metu „Mercedes“ tiesiog sulindo į „Peugeot“ saloną. Laimingo atsitiktinumo dėka, šalia pastarojo automobilio vairuotojos nesėdėjo keleivis.

Avarija įvyko tuomet, kai moteris, vairuojanti „Peugeot“, važiuodama nuo „Cido“ arenos, sankryžoje suko į kairę, žiedo link. Tuo metu priešinga kryptimi, važiuodamas nuo „Sodros“, sankryžą tiesiai kirto „Mercedes“, kuris ir smogė į „Peugeot“ šoną.

Po avarijos abu eismo dalyviai jautėsi teisūs ir buvo pasiruošę aplinkybes išsiaiškinti tik su pareigūnų pagalba. Atvykus jiems, avarijos dalyviams buvo dar kartą pasiūlyta užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Moters teigimu, ji į sankryžą įvažiavo degant žaliam šviesoforo signalui, o užsidegus geltonai šviesai ji ruošėsi pabaigti manevrą į kairę. Jos teigimu, iš priekio „Mercedes“ atvažiavo dideliu greičiu. Moteris tvirtino, kad „Mercedes“ apskirtai į sankryžą įvažiuoti jau nebegalėjo.

Tuo metu „Mercedes“ vairuotojas irgi jautėsi teisus, tvirtindamas, kad moteris pati kalta, nes jam prieš pat nosį „užkišo“ automobilį. Ilgokai pasiginčiję eismo dalyviai teisybės taip ir nerado, tad nustatyti kaltą vairuotoją teks pareigūnams. Tyrimą palengvins tai, jog ši sankryža – filmuojama.

Po avarijos abiems automobiliams prireikė techninės pagalbos. Nei „Mercedes“, nei „Peugeot“ savo eiga jau nebepajudėjo. „Mercedes“ nukentėjo kiek mažiau. Visas smūgis atiteko keleivio pusės kampui. „Peugeot“ automobilį, ko gero, teks „nurašyti“, mat „Mercedes“ smūgio metu beveik sulindęs į jo saloną, gerokai pažeidė automobilio konstrukciją.

Abu vairuotojai eismo įvykio metu nesusižeidė. „Mercedes“ vairuotojui sužalojimų išvengti padėjo oro pagalvės. Laimei, jog „Peugeot“ automobilyje, šalia vairuotojos nesėdėjo keleivis, nes tuomet sužeidimų, ko gero, išvengti pavykę nebūtų.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kumščiais bėdas sprendusio Šiaulių „kelių gaidelio“ laukia baudžiamoji atsakomybė (60)

Vasario 20 d. Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal pilietiško vairuotojo užfiksuotus ir policijai perduotus vaizdus. Jie publikuojami ir naujienų portale DELFI. Vaizdo medžiagoje užfiksuotas neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesys Šiauliuose, rašoma policijos pranešime spaudai.

Mylimojo netekusios pareigūnės laiškas žmonėms: viskas, ką mes darome, yra dėl Jūsų (195)

„Mes dirbame ne dėl savęs, ne dėl rezultatų, ne tam, kad prie kažko prisikabintume... Mes dirbame dėl jūsų, kad apgintume jus, apsaugotume jus, padėtume jums...“ – jautriame įraše feisbuke rašo pareigūnė Kristina Toliušytė. Mergina atvirai pasidalijo jautria istorija, kaip neteko artimiausio širdžiai pareigūnu dirbusio savo žmogaus ir kviečia žmones vertinti visų policininkų darbą. Ji sutiko, kad jautrus jos kreipimasis į kolegas ir tautiečius būtų paviešintas ir DELFI Piliečio rubrikoje.

Nufilmavo: kantrybės netekęs vairuotojas Šiauliuose į darbą paleido kumščius (304)

DELFI skaitytojas nufilmavo neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesį Šiauliuose – jo užfiksuotoje vaizdo medžiagoje matyti, kaip nepatenkintas visureigio savininkas sankryžoje nusprendė kumščiais pamokyti „per lėtai“ važiavusį žmogų.

Savaitės „Baudos kvitas“: aš elgsiuos, kaip norėsiu! (21)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Namuose priglaustas šuniukas tapo reklamų herojumi (12)

Viržį žmonės rado gatvėje. Kurį laiką jie bandė surasti, kam priklauso šuniukas, bet šeimininkui neatsiradus buvo nuspręsta nugabenti šunelį į artimiausią prieglaudą. Taip jau sutapo, kad mes ieškojome naujo šeimos nario, ir Viržis vietoje prieglaudinuko tapo geriausiu mūsų bičiuliu.