Po skrydžio į sodybą „kelių gaidelis“ spruko avarijos vietoje palikęs BMW

 (121)
Šakių rajone naktinis "kelių gaidelio" pasivažinėjimas jam baigėsi žmonių sode.
© DELFI skaitytojo nuotr.

DELFI skaitytojas nufilmavo Sintautų miestelyje įlėkusį į sodą automobilį BMW, tačiau nedidelį medinį statinį išvertęs ir automobilį sudaužiusio vairuotojo neaptiko. Pasak skaitytojo, vairuotojas ir keleivis spruko iš avarijos vietos pėsčiomis.

Avarija įvyko apie apie 3 val. nakties rugpjūčio 11 d.

"Vairuotojas ir kartu važiavęs keleivis iš įvykio vietos pasišalino, tačiau, kaip galima matyti video, vairuotojas, tikėtina, neseniai išlaikęs vairavimo teises - ant galinio automobilio stiklo matomas "žalias lapas", - pranešė įvykio vietą nufilmavęs skaitytojas.

Šakių rajono pareigūnai netruko nustatyti kas buvo prie automobilio vairo. BMW vairuotojas prisipažino, kad tai jis nesuvaldė mašinos, nuvertė pakelės stulpelį ir nulėkė į pakelės sodybą, kur paliko mašiną.

1993 m. gimusiam vairuotojui už tokį pasivažinėjimą teks sumokėti baudą. Pareigūnų sulaukęs jaunas vairuotojas nebuvo girtas, tad jam teks atsakyti tik už eismo įvykį ir pabėgimą iš įvykio vietos.

DELFI dėkoja skaitytojui už informaciją ir vaizdo medžiagą.

Po skrydžio į sodybą „kelių gaidelis“ spruko avarijos vietoje palikęs BMW
© DELFI skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (47)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.

Skaitytoją nustebino Pandėlyje neįprastai pastatytas kelio ženklas (3)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, kurioje matyti ant žemės į stulpą atremtas pagrindinį kelią nurodantis kelio ženklas.

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (19)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.

Praėjusios Joninės džiugino ne visus: jos iš mūsų buvo atimtos (40)

Mūsų valdžia iš raseiniškių atėmė Jonines. Nejaugi miesto gyventojai nenusipelno jokios bendros miesto šventės? Ar viskas daroma tam, kad gyventojai, kuo mažiau tarpusavyje bendrautų? Tiesa, Joninės buvo, tačiau daugiau kaip 20 km nuo miesto, miške, Molavėnuose, kur pėsčiomis nenueisi.