Po skrydžio į sodybą „kelių gaidelis“ spruko avarijos vietoje palikęs BMW

 (121)
Šakių rajone naktinis "kelių gaidelio" pasivažinėjimas jam baigėsi žmonių sode.
© DELFI skaitytojo nuotr.

DELFI skaitytojas nufilmavo Sintautų miestelyje įlėkusį į sodą automobilį BMW, tačiau nedidelį medinį statinį išvertęs ir automobilį sudaužiusio vairuotojo neaptiko. Pasak skaitytojo, vairuotojas ir keleivis spruko iš avarijos vietos pėsčiomis.

Avarija įvyko apie apie 3 val. nakties rugpjūčio 11 d.

"Vairuotojas ir kartu važiavęs keleivis iš įvykio vietos pasišalino, tačiau, kaip galima matyti video, vairuotojas, tikėtina, neseniai išlaikęs vairavimo teises - ant galinio automobilio stiklo matomas "žalias lapas", - pranešė įvykio vietą nufilmavęs skaitytojas.

Šakių rajono pareigūnai netruko nustatyti kas buvo prie automobilio vairo. BMW vairuotojas prisipažino, kad tai jis nesuvaldė mašinos, nuvertė pakelės stulpelį ir nulėkė į pakelės sodybą, kur paliko mašiną.

1993 m. gimusiam vairuotojui už tokį pasivažinėjimą teks sumokėti baudą. Pareigūnų sulaukęs jaunas vairuotojas nebuvo girtas, tad jam teks atsakyti tik už eismo įvykį ir pabėgimą iš įvykio vietos.

DELFI dėkoja skaitytojui už informaciją ir vaizdo medžiagą.

Po skrydžio į sodybą „kelių gaidelis“ spruko avarijos vietoje palikęs BMW
© DELFI skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (374)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (1)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (369)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.

Vilniuje vėjo nuverstas medis sutraiškė užsieniečių išsinuomotą automobilį (60)

Vilniuje kelionė nuomotu automobiliu Izraelio piliečiams buvo itin nemaloni - didžiulis vėjas ant jų užvertė medį.