Po skrydžio į sodybą „kelių gaidelis“ spruko avarijos vietoje palikęs BMW

 (121)
Šakių rajone naktinis "kelių gaidelio" pasivažinėjimas jam baigėsi žmonių sode.
© DELFI skaitytojo nuotr.

DELFI skaitytojas nufilmavo Sintautų miestelyje įlėkusį į sodą automobilį BMW, tačiau nedidelį medinį statinį išvertęs ir automobilį sudaužiusio vairuotojo neaptiko. Pasak skaitytojo, vairuotojas ir keleivis spruko iš avarijos vietos pėsčiomis.

Avarija įvyko apie apie 3 val. nakties rugpjūčio 11 d.

"Vairuotojas ir kartu važiavęs keleivis iš įvykio vietos pasišalino, tačiau, kaip galima matyti video, vairuotojas, tikėtina, neseniai išlaikęs vairavimo teises - ant galinio automobilio stiklo matomas "žalias lapas", - pranešė įvykio vietą nufilmavęs skaitytojas.

Šakių rajono pareigūnai netruko nustatyti kas buvo prie automobilio vairo. BMW vairuotojas prisipažino, kad tai jis nesuvaldė mašinos, nuvertė pakelės stulpelį ir nulėkė į pakelės sodybą, kur paliko mašiną.

1993 m. gimusiam vairuotojui už tokį pasivažinėjimą teks sumokėti baudą. Pareigūnų sulaukęs jaunas vairuotojas nebuvo girtas, tad jam teks atsakyti tik už eismo įvykį ir pabėgimą iš įvykio vietos.

DELFI dėkoja skaitytojui už informaciją ir vaizdo medžiagą.

Po skrydžio į sodybą „kelių gaidelis“ spruko avarijos vietoje palikęs BMW
© DELFI skaitytojo nuotr.
Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kumščiais bėdas sprendusio Šiaulių „kelių gaidelio“ laukia baudžiamoji atsakomybė (58)

Vasario 20 d. Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal pilietiško vairuotojo užfiksuotus ir policijai perduotus vaizdus. Jie publikuojami ir naujienų portale DELFI. Vaizdo medžiagoje užfiksuotas neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesys Šiauliuose, rašoma policijos pranešime spaudai.

Mylimojo netekusios pareigūnės laiškas žmonėms: viskas, ką mes darome, yra dėl Jūsų (185)

„Mes dirbame ne dėl savęs, ne dėl rezultatų, ne tam, kad prie kažko prisikabintume... Mes dirbame dėl jūsų, kad apgintume jus, apsaugotume jus, padėtume jums...“ – jautriame įraše feisbuke rašo pareigūnė Kristina Toliušytė. Mergina atvirai pasidalijo jautria istorija, kaip neteko artimiausio širdžiai pareigūnu dirbusio savo žmogaus ir kviečia žmones vertinti visų policininkų darbą. Ji sutiko, kad jautrus jos kreipimasis į kolegas ir tautiečius būtų paviešintas ir DELFI Piliečio rubrikoje.

Nufilmavo: kantrybės netekęs vairuotojas Šiauliuose į darbą paleido kumščius (303)

DELFI skaitytojas nufilmavo neįtikėtinai įžūlaus vairuotojo elgesį Šiauliuose – jo užfiksuotoje vaizdo medžiagoje matyti, kaip nepatenkintas visureigio savininkas sankryžoje nusprendė kumščiais pamokyti „per lėtai“ važiavusį žmogų.

Savaitės „Baudos kvitas“: aš elgsiuos, kaip norėsiu! (21)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir videoklipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Namuose priglaustas šuniukas tapo reklamų herojumi (12)

Viržį žmonės rado gatvėje. Kurį laiką jie bandė surasti, kam priklauso šuniukas, bet šeimininkui neatsiradus buvo nuspręsta nugabenti šunelį į artimiausią prieglaudą. Taip jau sutapo, kad mes ieškojome naujo šeimos nario, ir Viržis vietoje prieglaudinuko tapo geriausiu mūsų bičiuliu.