Po įvykio Birštone – nuostaba dėl žmonių poelgio

 (61)
Eilinis vakaras: kaip ir kiekvieną vakarą pasivažinėjau dviračiu po Birštono parkelį ir sustojau pasimankštinti ant treniruoklių. Aišku, kaip visada – iš pradžių būna lengvas apšilimas, o tuomet kimbu į darbus, šalia pasidedu dokumentus su pinigine.
© Shutterstock nuotr.

Besitreniruodamas sulaukiau eilinio skambučio ir viskas tik „pykšt“ iš galvos – sėdau ant dviračio ir nudūmiau savais keliais pabendrauti gyvai. Bet dokumentai bei visa kita liko gulėti ant to nelemtojo treniruoklio, o po ilgos darbo savaitės mintys jau skraidė padebesiais, nežinia, kas man galvoje...

Praėjus valandai, gal ir daugiau, sulaukiau skambučio iš nepažįstamo numerio – dar galvojau, kas čia gali būti tokiu metu, kas čia skambina. Paklausė vardo, pavardės, aš lengvai nustebau, bet skambinusiajam atsakiau, kad su tuo asmeniu, apie kurį kalba, jie ir bendrauja, dar pagalvojau, kad, neduok dieve, darbo reikalais skambina. Ir tik tuomet skambinusysis uždavė klausimą, ar nieko nepasigedau.

Aš taip lengvai atsakiau, kad ne, ir tada man priminė tą nelemtąją piniginę, kurią palikau ant treniruoklio. Tuomet išmušė lengvas prakaitas, išgąstis. Staigiai atsakiau, kad tuoj būsiu vietoje ir paprašiau palaukti.

Labai noriu padėkoti jums, žmonės, kurie grąžinote mano piniginę, kurioje buvo mano dokumentai, pinigai ir t.t. Išsiblaškęs net nepaklausiau nei jūsų vardo, nei pavardės, ir jaučiuosi labai skolingas, kad taip padėjote, ir tikiuosi, kad tokių žmonių yra daugiau.

Žmonės, būkite draugiški vieni kitiems, nes daryti gera kitam yra kilnu ir teisinga, nebūkime priešais, būkime draugiški. Linkiu jums visa ko geriausio, o šeimai, kuri man pasakė apie pamestus daiktus, linkiu pasakiško savaitgalio Birštone!

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalyti savo patirtimi? Kviečiame jus rašyti pilieciai@delfi.lt su prierašu „Patirtis“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (50)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (106)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.