Po avarijos visiškai pakeičiau nuomonę apie pareigūnus

 (26)
Kovo 2 dieną Jonavoje pakliuvome į eismo įvykį. Tai nebuvo rimta avarija, kurios metu susižeidžia žmonės, tiesiog buvo šiek tiek apgadinti automobiliai. Abiejų transporto priemonių vairuotojams tai buvo pirma avarija, todėl nelabai mokėjome pildyti deklaraciją.
© DELFI (T.Markevičiaus nuotr.)

Nutarėme, kad be policijos pareigūnų pagalbos neišsiversime. Pareigūnai atvažiavo netrukus, įvertino situaciją ir pasiūlė patraukti automobilius nuo važiuojamosios dalies, kad netrukdytume kitiems eismo dalyviams. Tuo metu buvo tamsu ir stipriai lijo. Beliko užpildyti deklaraciją.

Policininkai ramiai ir kantriai mokė, kaip tai padaryti teisingai. Darbą atlikę ir atsisveikinę pamatėme, kad nebegalime užvesti automobilio, matyt, padaryta žala buvo didesnė, nei įvertinome. Tai pamatę, pareigūnai sugrįžo ir pasiūlė partempti automobilį iki namų, dar ir į kiemą įstūmė.

Padėkojus už pagalbą vyrukai tik šypsojosi ir pasakė, kad toks jų darbas. Gaila, nepaklausiau jų pavardžių, kad galėčiau padėkoti viešai. Ačiū jums dar kartą! Manau, tokie nutikimai suartina visuomenę su policija, dabar tikrai nebemanau, kad jie yra susireikšminę, pasipūtę pižonai, tik ir ieškantys preteksto bausti. Jie moka ir pajuokauti, o tada situacija neatrodo tokia beviltiška. Šis įvykis visiškai pakeitė mano nuomonę apie pareigūnus.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti padėka, papasakoti savo istoriją? Rašykite mums el.p. pilieciai@delfi.lt su prierašu „Padėka“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (50)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.