Po apsilankymo pas gydytoją – slogus vaizdas veidrodyje

 (61)
„Ėjau tikrintis sveikatos, išėjau sužalota“, – nesėkmingą apsilankymą poliklinikoje DELFI aprašė šiaulietė, kuriai po vizito pas gydytoją teko prašyti pagalbos administracijoje dėl paraudusios akies. Poliklinikos atstovai atsiprašo už nemalonią situaciją, tačiau tikina, kad specifinio gydymo moters patirtos traumos atveju nėra.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Kaip DELFI rašė šiaulietė (vardas ir pavardė redakcijai žinomi – DELFI), rugsėjo 21 d. Šiaulių miesto centrinėje suaugusiųjų poliklinikoje ji apsilankė tam, kad atliktų sveikatos patikrą – pažyma buvusi reikalinga darbui.

Deja, jos metu gydytojas kabinete įvyko nelaimė.

„Profilaktiškai tikrinantis sveikatą dėl darbo, buvau nusiųsta pasitikrinti regėjimą. Kabinete bematuojant akispūdį, seselė paleido iš rankų akispūdžio matuoklį, kuris nukrito tiesiai į akies obuolį“, – pasakojo moteris.

Pasak pacientės, seselė dėl įvykio atsiprašė, o jai paklausus gydytojos, ar reikia užsidėti kompresą ar įsilašinti kokių nors lašų, buvo nurodyta, kad sužeidimas turėtų praeiti savaime.

„Buvo skaudu, kad gydytoja abejingai pažvelgė į šią situaciją, sakydama, kad praeis savaime“, – pasakojo poliklinikos pacientė, vėliau pagalbos sulaukusi administracijoje.

„Vėliau, maždaug po 20 minučių, administracija uždėjo ant akies ledo, įlašino lašiukų (antibiotikų). – rašė moteris. – Noriu padėkoti poliklinikos administracijai, suteikusiai pirmąją pagalbą.“

DELFI kreipėsi į Šiaulių miesto centrinę suaugusiųjų polikliniką, kurios vyriausiojo gydytojo pavaduotoja medicinai Aušra Varpučianskienė atsiprašė už susiklosčiusią nemalonią situaciją.

Pasak jos, specifinio tokio pobūdžio akies traumos gydymo nėra ir šalčio kompresas ar lašiukai tėra papildoma priemonė.

„Labai nemalonu, kad akių ligų kabinete, pacientei matuojant akispūdį, slaugytojai išslydo 5,5 g svarelis, kuris krisdamas sumušė akies obuolį ir sukėlė kraujosruvą. Kraujosruvos atsiradimas nėra sudėtingas atvejis, tik akies vaizdas slogus. Specifinio tokio pobūdžio akies traumos gydymo nėra. Galima pridėti šalčio kompresą, kad sumažinti akies jautrumą, skausmingumą. Tokios kraujosruvos išsiskirsto savaime arba galima naudoti lašelius, kurie skatina greitesnį kraujosruvos nykimą, – paaiškino A. Varpučianskienė. –Norime palyginti, kad tokios kraujosruvos gali atsirasti ir dirbant sode, kai medžio šaka įbrėžia akį. Atvirai ir nuoširdžiai atsiprašome pacientės už patirtus nepatogumus.“

Norite pasidalyti savo patirtimi? Padėkoti ar atkreipti dėmesį į gydytojų, poliklinikos darbuotojų elgesį? Rašykite mums el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Gydytojas“!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (37)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (83)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.

Konsultantei trūko kantrybė: anūkai, padėkite seneliams pirkti elektroninėse parduotuvėse (123)

Rašau visų internetinių parduotuvių konsultantų vardu. Blogų klientų pasitaiko visur, bet ryški tendencija privertė išskirti vieną labai konkrečią grupę – pensijinio amžiaus žmones.