Planas suveikė: grįžau kvepėdama vyriškais kvepalais ir sutuoktinio reakcija nustebino

 (93)
Metai, metai, metai. Jie eina ir eina, nesustoja... Kartais imi ir pasimeti laiko tėkmėje, pameti ir brangų žmogų... Su kuriuo, regis, buvo prasidėjęs naujas gyvenimas. O dabar kas? Tuščia vieta...
© Shutterstock nuotr.

Tokie jausmai neaplenkė ir mūsų šeimos. Tapome du žmonės, gyvenantys viename bute. Na, dar sūnus.

Meilė, aistra, bendri pomėgiai... Viskas išgaravę. Rodėsi, jei ne butas, už kurį mokame nuomą dalimis, vieną rytą būtume tiesiog atsistoję ir pasukę skirtingais keliais.

Tačiau suėmiau save į rankas. Visgi 12 metų kartu išgyventa. Ir šį tą sugalvojau. Nežinojau, ar vyras turėjo meilužę, bet sprendžiant iš laiko, kurį praleisdavo darbe, greičiausiai ne... O štai aš vieną dieną išsipusčiau ir išėjau į miestą. Paskui antrą kartą. Kai nieko neįvyko, trečiąjį grįžau vidury nakties ir kvepėdama vyriškais kvepalais.

Suveikė. Aišku, priremti neišdrįso, bet pagaliau akyse kažkas žybtelėjo. Kažkas, ko jau seniai nemačiau...

Ką gi, aš pabandžiau viską grąžinti į jaunystės, mūsų meilės pradžios, aistros ir pavydo, neplatoniškų santykių laiką. Laiką, kada dar jautėme kits kitam daugiau nei „kaimyniškumą“, kurio principu sugyvename šiuo metu, ir jau ne pirmus metus. Dabar tik nuo jo priklauso, kaip viskas klostysis. Atėjo vasara. Artėja mūsų vestuvių metinės. Jei nesulauksiu ypatingo pasiūlymo, bent jau žinosiu, kad pabandžiau...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

„Visi greiti teisti... Pasmerkti... Niekinti... Tegul kiekvienas atsisuka į save... Švento nerasime. Juk turime jausmus, širdį ir gyslomis kraujas, o ne šaltas vanduo teka... Ir, būna, chemija suveikia“ – šie DELFI diskusijų skiltyje išsakyti komentatoriaus žodžiai tikriausiai artimi kiekvienam, bent kartą tyčiomis ar ne nusižengusiam visuomenėms normoms, ką galima ir ko negalima daryti įsimylėjus.

Ne paslaptis – visko nutinka, pamažu blėstant santuokinei meilei ar ilgą laiką ieškant to vienintelio ar vienintelės. DELFI skaitytojai yra dalijęsi įvairiomis tokiomis patirtimis: trumpalaikis romanas nesugriovė santykių, o liko maloniu prisiminimu; atsiradusi meilužė susilpnino pasitikėjimą; paplūdimyje prasidėjęs romanas išaugo į didžiulę meilę.

Kviečiame pamiršti stereotipus ir papasakoti apie nuotykį, kuris jums tapo svarbiu prisiminimu, kaip reikėtų elgtis ar nesielgti. Atvirai pasidalinkite savo patirtimi, kurios negalite pamiršti. Kaip baigėsi jūsų trumpalaikis romanas? Gal taip, pavyzdžiui, atradote savo mylimąjį? O gal atvirkščiai – turite griežtą nuomonę ir norite ją išsakyti, jaučiatės nukentėjęs dėl laisvo partnerio požiūrio į santykius?

Jūsų istorijas publikuosime anonimiškai – vienam iš Jūsų pažadame įspūdingą prizą: 100 eurų vertės „Laisvalaikio dovanų“ čekį! Konkursas tęsiasi iki balandžio 19 d. Savo laiškus galite siųsti el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Nuotykis“ arba spausdami pilką mygtuką žemiau (nepamirškite nurodyti el. pašto adreso tekste, kurio kiti nematys).

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (122)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.