Pirmą kartą visus namų darbus atlikti nusprendęs mokinys pasibaisėjo

 (190)
Pirmadienis, 17 valanda. Jau grįžau iš mokyklos, pavalgiau ir prisėdau prie stalo. Nežinau, kas man užėjo, bet pirmą kartą gyvenime nutariau padaryti visut visutėlius namų darbus. Matyt, pirmadienio sindromas...
© DELFI / Kiril Čachovskij

Pirmos dvi rytojaus pamokos – lietuvių kalbos. Reikia parašyti 400-500 žodžių rašinį apie „Baltą drobulę“, neužsirašiau pavadinimo, reiktų skambinti draugui pasiklaust. Bet „are you kidding me?“ (angl. ar jūs juokaujate?) 500 žodžių apie sąmonės srauto knygą? Jūs gal jau visai, mokytojai? Ir dar per savaitę?

Planas žlunga. Bet žiūrim toliau. Dar reikia padaryti gramatikos užduočių puslapį. Įrašyti raides. DAR prie rašinio.

Manot, viskas? Ne, dar reikia konspekto. Apie autorių „Baltos drobulės“.

Šakės... Dedu lietuvių kalbą į šoną.

Trečia pamoka – matematika. Trys uždaviniai. Po 10 mažų uždavinukų (a), b), c)). Trisdešimt iš viso...

Turint galvoje, kad geekų (liet. Moksliukų) klasėje vos keli, toks krūvis – neįmanomas. Aš asmeniškai sėdėčiau 5 valandas (bet nesėdėsiu, eisiu geiminti BAS'o), ir tai nepadaryčiau.

Ketvirta pamoka – langas. Yay, rūkysim už kampo!

Penkta – gieša. Trys puslapiai pratybų apie dirvožemius, kuriuose auga vynmedžiai ar kažkas panašaus... Never... (angl. niekada) Tiesiog never... Koks sveiko proto žmogus tokioms nesąmonėms gaištų laiką??

Šešta pamoka – biologija. Pasiruošti kontroliniam darbui + penki pratimai į sąsiuvinį. Jei būtume šventę kartu su Darvinu, mielai skimbtelėčiau jam ir užklausčiau apie jo teorijas, bet, deja... O vienas nieko ten nesuprantu, reiktų skaityti visą skyrių, per sudėtinga, viskas ta moksline kalba, kurios nesuprantu. Teks tikėtis, kad netikrins.

Septinta pamoka – uf! – istorija. Antras kontrolinis (argi mokytojui paaiškinsi, kad NEGALIMA dviejų rašyt per dienų? Jiems gi dzin). Ar verta net atsiversti knygą?..

Irrr pagaliau paskutinioji, aštunta pamoka. Filosofija. Jai nieko neužduota. Ačiū Dievui.

Taigi, išvada: nope (liet. ne), verčiau jau šluosiu gatves. LOL.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite atsiųsti savo nuomonę? Patarti? Pasidalinti mintimis? Kviečiame tai padaryti! Rašykite el.paštu pilieciai@delfi.lt arba žemiau:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (18)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (110)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (13)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.