Pirkėją nustebino du kainos lipdukai – skaičiai labai skiriasi

 (91)
Į DELFI kreipėsi skaitytoja, nustebinta dviejų kainų lipdukų „Maxima“ parduotuvėje – arbatą apžiūrinėjusi moteris nesuprato, kodėl ant vienos – mažesnės kainos – užklijuota kita, bene dvigubai didesnė. Pasak parduotuvės atstovų taip nutiko dėl anksčiau taikytos nuolaidos „Ačiū“ kortelės turėtojams.
© DELFI skaitytojo nuotr.

DELFI skaitytoja dėl dviejų tos pačios prekės kainos lipdukų kreipėsi po to, kai portale pasirodė straipsnis apie prekybos centre „Mega“, „Rimi“ parduotuvėje, pirkėjo aptiktą drabužį su dviem, itin skirtingomis kainomis.

Šįkart skaitytoja nusistebėjo, kad ant arbatų „Greenfield“ rinkinio „Maxima“ parduotuvėje užklijuotas lipdukas su 5,04 euro kaina, o po juo – kitas lipdukas, kuriame kaina įvardinta kaip 2,99 euro. Šias dvi kainas pirkėja nufotografavo Vilniuje, Ukmergės g., esančioje „Maximos“ parduotuvėje.

Kaip DELFI nurodė, bendrovės „Maxima LT“ Komunikacijos skyriaus vadovė Renata Dantė, taip nutiko todėl, kad anksčiau arbatų rinkinį „Ačiū“ kortelės savininkai galėjo įsigyti pigiau.

„Šiuo metu arbatos „Greenfield“ pakuotė, kurią sudaro 25 vnt. arbatos pakelių, mūsų prekybos tinkle „Maxima“ kainuoja 1,68 euro. Tad 3 arbatų rinkinio reguliari kaina siekia 5,04 euro (3*1,68 Eur=5,04 Eur). Gruodžio 6 – 12 dienomis prekybos tinkle „Maxima“ vyko akcija, kuomet pirkėjai, pateikę lojalumo kortelę „Ačiū“, galėjo šį trijų arbatų rinkinį įsigyti su 40 proc. nuolaida, t.y. už 2,99 euro. Pasibaigus šiai akcijai prekei liko reguliari kaina, kuri buvo ir prieš akciją – 5,04 euro“, – dviejų lipdukų atsiradimą ant prekės paaiškino bendrovės atstovė.

Parduotuvėje pastebėjote jus nustebinusią kainą? Siųskite nuotrauką mums el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Kaina“.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (164)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.