Pirkėją apstulbino informacija kainos kortelėje

 (199)
DELFI skaitytojas sakė buvęs apstulbęs po to, kai trečiadienio vakarą apsilankė sostinėje esančioje „Maximos“ parduotuvėje. Jį taip nustebino netikėta informacija kainos kortelėje – joje buvo nurodyta, kad per akciją pardavinėjami saldainiai buvo tinkami vartoti tik iki šių metų rugsėjo.

„Vakar vakare lankantis Maximoje (Žalgirio g. 105) apstulbau kai pamačiau, kad pardavinėjami saldainiai su pasibaigusiu galiojimu“, – piktinosi jis, atsiuntęs DELFI ir šią informaciją iliustruojančias nuotraukas.

Kainos kortelėje nurodyta, kad saldainiai yra tinkami vartoti iki 2015 m. rugsėjo 3 d., o ši informacija atspausdinta gruodžio 2 d.

DELFI kreipėsi į „Maxima Lt“ Komunikacijos vadovę Renatą Saulytę, kuri patikino, kad atspausdintoje kainos kortelėje buvo padaryta klaida.

„Apgailestaujame, kad klientė buvo suklaidinta spausdinimo klaidos. Akcinėje etiketėje saldainių galiojimo data nurodyta neteisingai. Taip įvyko dėl to, kad kainoms naudojami etikečių šablonai, o per neapdairumą darbuotojas spausdindamas naują etiketę pamiršo pakeisti galiojimo datą“, – pakomentavo R. Saulytė.

Ji paaiškino, kad virš prekės (barkodo) nurodytas etiketės spausdinimo laikas, tad akcija saldainiams taikoma nuo vakar (gruodžio 2 d.) dienos, o saldainiai tinkami vartoti iki pat šių metų pabaigos.

„Jie išties kokybiški ir tinkami vartoti. Jau pranešėme apie šią klaidą parduotuvės vadovei ir ši klaida operatyviai buvo ištaisyta. Tokių žmogiškų klaidų per neapdairumą pasitaiko. Todėl dar kartą primename ir labai prašome pastabių klientų kreiptis į parduotuvės, kurioje aptiko klaidą administraciją. Pastabiems klientams parduotuvės personalas paprastai dar ir įteikia simbolinį dovanų čekį, kaip padėką už pagalbą fiksuojant klaidas“, – sakė R. Saulytė.

Pastebėjote keistenybę, kuria norėtumėte pasidalinti su DELFI skaitytojais? Informaciją, nuotrauką ar vaizdo įrašą galite siųsti el.paštu pilieciai@delfi.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.