Per vakarėlį kvietėme dvasias – po to, kas įvyko, susigraudinau

 (103)
Mane visąlaik domino antgamtiniai dalykai, tačiau visada sakiau, kad kol pati nesusidursiu su anapusinėmis esybėmis, tol ir nežinosiu, ar tikėti jomis, ar ne. Ne per seniausiai teko tuo įsitikinti.
© Shutterstock nuotr.

Vaikystėje, kai gyvenau užsienyje, turėjau geriausią draugą, vardu Tomas. Mes kartu augome ir buvome labai artimi. Tačiau vieną dieną, kai jau buvau suaugusi, sulaukiau Tomo mamos skambučio. Ji pasakė, kad Tomas netikėtai mirė. Man buvo didžiulis šokas, nes niekada nemaniau, jog jį kažkas kamuoja, kažkas neramina. Po kiek laiko susitaikiau su netektimi ir gyvenau toliau.

Susitikti su kito pasaulio gyventojais teko per šių metų Heloviną. Kartu su grupele draugių nusprendėme surengti Helovino vakarėlį ir pasikviesti mediumę. Ji kartu su savimi atsinešė planšetę–specialią lentą (ši lenta yra priemonė, bendraujant su dvasiomis). Iš pradžių į tai žiūrėjau skeptiškai, bet vėliau, dėl smalsumo, pati pirma pasisiūliau išbandyti. Prie lentos buvome tik aš ir mediumė, draugės stebėjo iš toliau. Mediumė pasakė, kad su manimi nori pasikalbėti kažkokia dvasia. Pradėjau klausinėti, o planšetė pradėjo paraidžiui sudarinėti žodžius. Pirmiausiai paklausiau esybės vardo, ir planšetė sudėliojo žodį T-O-M-A-S. Iškart prisiminiau savo geriausią draugą. Tada paklausiau pavardės, sudėliotas žodis buvo Tomo pavardė. Sukilo jausmai, pradėjau graudintis.

Pradėjau sakyti, kaip jo pasiilgau ir klausti kodėl jis mirė? Planšetė dėliojo žodžius: „nelaimingas“, „atsitikimas“, „mama“, „liūdėti“. Nebegalėjau toliau tęsti, turėjau padaryti pertrauką, tačiau mediumė perspėjo, kad antrą kartą susisiekti gali nepavykti. Tomas paprašė perduoti jo mamai, kad jis ją myli ir daugiau į klausimus nebeatsakė.

Po įvykio praėjus kelioms dienoms paskambinau Tomo mamai, papasakojau, kas nutiko, ir perdaviau Tomo žinutę. Nebūčiau to dariusi, jei jis nebūtų prašęs. Žinau, kad kai kurie žmonės gali sakyti, kad aš galėjau bendrauti ne su savo draugu, o su kažkuo, apsimetinėjančiu juo. Tačiau aš manau, kad tai buvo jis, nes pokalbio metu, buvo paminėta dalykų, kuriuos žinojome tik mudu, kurių čia neparašiau.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

DELFI primena, kad apie neigiamas pasekmės jau rašė, kai tarp jaunimo pradėjo plisti pavojinga mada kviesti demonus, kurie atsakinėja į klausimus.

Portalui vienas iš kelių Lietuvoje egzorcistų, Ruklos Šventosios Dvasios parapijos klebonas Arnoldas Valkauskas yra sakęs, kad spiritizmas – vienas bjauriausių dalykų, šamanizmo atmaina.

Pasak kunigo, jei neišvarai dvasios, ji tave tampo visą gyvenimą, todėl po spiritizmo seanso reikia būtinai prieiti išpažinties, jos metu prisipažinti, kad užsiėmei spiritizmu. Jei po to dvasios nepasitrauks, reikės specialių maldų. Jeigu nepadeda kunigo užtarimo malda, kunigo A. Valkausko žodžiais, gali prireikti egzorcizmo.

„Kartais būna, kad stipriau pasireiškia velnias, ne tik bildesiais, bet to nereikia bijoti. Svarbu pasižadėti daugiau į tai nelįsti ir neiti pas jokias būrėjas. Jeigu žmogus tvirtai eina tikėjimo keliu, dvasios pasitraukia. O jei nepasitraukia, tuos namus reikėtų pašventinti“, – sakė Nacionalinės egzorcistų asociacijos narys.

Kviečiame paskatinti žmones vengti tokių ritualų ir pasidalyti savo patirtimi, kodėl to daryti nereikėtų! Pasidalykite savo patirtimi ir paskatinkite kitus nesekti jūsų pavyzdžiu! Už drąsą vienam jūsų padovanosime 3 mėn. pasirinkto DELFI grupės žurnalo prenumeratą!

Savo istoriją galite siųsti dviem būdais – arba spausdami pilką mygtuką čia arba rašydami laišką el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Patirtis“ Jūsų anonimiškumą garantuojame. Skaičius ant konkurso nuotraukos rodo, kiek žinučių žmonės jau atsiuntė bei kiek dienų liko iki konkurso pabaigos.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (58)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (3)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (129)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.