Per pusvalandį sostinėje užfiksavo net tris nesąžiningus vairuotojus

 (19)
Vos per pusvalandį Vilniaus centre, atidžiai stebint vairuotojus, galima užfiksuoti įdomiausių dalykų. Troleibusą vairuojantis DELFI skaitytojas trijose sostinės gatvėse per tokį laiką pastebėjo net kelis pažeidėjus ir panoro, kaip vairuoti negalia, parodyti ir kitiems.
© DELFI

DELFI skaitytojas KET pažeidėjus dar gegužę užfiksavo centrinėse sostinės gatvėse – Pylimo g. ir Žygimantų g.

Pirmajame, anksčiausiai, apie 16:30 val. darytame vaizdo įraše matyti, kaip Žygimantų g. dvigubą liniją, važiuodamas į priešingą eismo juostą kerta „Volkswagen Passat“ automobilis, prieš nosį užlįsdamas gatvės vaizdą filmuojančiam DELFI skaitytojui.

Kitame vaizdo įraše, jau Pylimo g., kitas „Volkswagen-Golf“ vairuotojas juosta, kuria gali sukti tik į kairę, matyt, norėdamas išvengti kitoje juostoje susidariusios spūsties, nuvažiuoja tiesiai.

Trečiame vaizdo įraše matyti, kaip toje pačioje Pylimo g., „Renault“ automobilio vairuotojas pralekia pro gatvę, degant raudonam šviesoforo signalui.

Primename, kad DELFI kviečia skaitytojus ir toliau fotografuoti KET pažeidėjus, neleistinose vietose pastatytus automobilius ar kitaip chuliganiškai keliuose besielgiančius vairuotojus, o nuotraukas siųsti redakcijai baudoskvitas@delfi.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (156)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (132)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.