Penktadienio vakaro džiazas - Vladimirų duetas scenoje

 (4)
Penktadienius švenčia visi. Vieni penktadieniais žiūri savaitgalio filmus, kiti renkasi baruose, treti eina vakarieniauti, o štai muzikos gerbėjai rinkosi Rusų dramos teatre pasiklausyti Lietuvos džiazo grandų - dviejų Vladimirų: Čekasino ir Tarasovo. Salė buvo sausakimša, todėl jaunimo galima buvo išvysti net sėdint ant žemės, ar tiesiog rymant prie sienos.
© M. Mirošnikov nuotr.

Tie, kurie sako, kad lietuviai neturi muzikinio skonio ir eina pasižiūrėti tik į blondines „barbytes“ stypčiojančias ant scenos, turėtų apsilankyti bent viename „Vilnius Jazz“ festivalio rengiamame koncerte, nes čia salės yra pilnutėlės, o kėdes užpildę ne tik nuobodūs vyrukai su kostiumais, tačiau ir šeimos su mažais vaikais ir dar daugiau jaunų profesionalios muzikos gerbėjų.

Vakar, spalio 11 d., Čekasinas ir Tarasovas muzikavo be savo trečio buvusios grupės GTČ nario Viačeslavo Ganelino, tačiau abu Vladimirai įrodė, kad puikiai išsiverčia ir grodami dviese. Duetas atliko trijų dalių pasirodymą, kuris Rusų dramos teatre gerokai sudrumstė tylą. Pasirodymo metu Čekasinas vienas atstojo pusę orkestro, mat vienam teko groti klavišiniais, klarnetu, saksofonais bei niūniuoti.

Trečiojoje dalyje galima buvo jį išvysti net pučiant du saksofonus vienu metu! Už tai ir kitus nuopelnus Lietuvos džiazui jam buvo įteiktas prizas „Už indėlį į Lietuvos džiazo kultūrą“. Dėl to salėje vyko nepakartojama atmosfera, mat visi karštai palaikė didžiuosius džiazo grandus.

Taigi, penktadienis – „CHECK“! Profesionali muzika, daug garso, daug gerų emocijų, o svarbiausia – dar daugiau džiazo! Jau širdis virpa nekantraudama išgirsti likusius savaitgalio koncertus.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (9)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (39)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.

Klaipėdoje keistas vairuotojo elgesys sutrikdė kitą eismo dalyvį (11)

TV Reidas savo feisbuko paskyroje pasidalino video registratoriumi užfiksuota situacija, kai vairuotojas Klaipėdoje važiuoja prieš eismą.

Ar reikia Vilniui naujos mečetės? (133)

Prieš daugiau kaip penkiasdešimt metų sostinės centre stovėjusius musulmonų maldos namus ir šalia stūksojusias kapinaites sovietinė valdžia sulygino su žeme. Lietuvos sunitų musulmonų bendruomenė ir šiandien atsimena skriaudą, todėl nesupranta, kodėl naujos mečetės statyboms priešinasi Vilniaus gyventojai.

Tėvai įniršę: vienintelė žaidimų aikštelė perkeliama už dviejų kilometrų (56)

Nors mūsų daugiabučių kvartalas pastatytas prieš 18 metų, vaikų žaidimo aikštelės sulaukėme visai neseniai. Deja, kažkokie darbininkai ją pradėjo ardyti, visų jaunų tėvų siaubui!