Penktadienio vakaro džiazas - Vladimirų duetas scenoje

 (4)
Penktadienius švenčia visi. Vieni penktadieniais žiūri savaitgalio filmus, kiti renkasi baruose, treti eina vakarieniauti, o štai muzikos gerbėjai rinkosi Rusų dramos teatre pasiklausyti Lietuvos džiazo grandų - dviejų Vladimirų: Čekasino ir Tarasovo. Salė buvo sausakimša, todėl jaunimo galima buvo išvysti net sėdint ant žemės, ar tiesiog rymant prie sienos.
© M. Mirošnikov nuotr.

Tie, kurie sako, kad lietuviai neturi muzikinio skonio ir eina pasižiūrėti tik į blondines „barbytes“ stypčiojančias ant scenos, turėtų apsilankyti bent viename „Vilnius Jazz“ festivalio rengiamame koncerte, nes čia salės yra pilnutėlės, o kėdes užpildę ne tik nuobodūs vyrukai su kostiumais, tačiau ir šeimos su mažais vaikais ir dar daugiau jaunų profesionalios muzikos gerbėjų.

Vakar, spalio 11 d., Čekasinas ir Tarasovas muzikavo be savo trečio buvusios grupės GTČ nario Viačeslavo Ganelino, tačiau abu Vladimirai įrodė, kad puikiai išsiverčia ir grodami dviese. Duetas atliko trijų dalių pasirodymą, kuris Rusų dramos teatre gerokai sudrumstė tylą. Pasirodymo metu Čekasinas vienas atstojo pusę orkestro, mat vienam teko groti klavišiniais, klarnetu, saksofonais bei niūniuoti.

Trečiojoje dalyje galima buvo jį išvysti net pučiant du saksofonus vienu metu! Už tai ir kitus nuopelnus Lietuvos džiazui jam buvo įteiktas prizas „Už indėlį į Lietuvos džiazo kultūrą“. Dėl to salėje vyko nepakartojama atmosfera, mat visi karštai palaikė didžiuosius džiazo grandus.

Taigi, penktadienis – „CHECK“! Profesionali muzika, daug garso, daug gerų emocijų, o svarbiausia – dar daugiau džiazo! Jau širdis virpa nekantraudama išgirsti likusius savaitgalio koncertus.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Vairuotojas įspėja: Pakruojo r. – sudėtingos vairavimo sąlygos, nuo kelio nulėkė vilkikas (1)

DELFI penktadienio rytą sulaukė skaitytojo Martyno laiško, kuriame jis panoro įspėti kitus vairuotojus. Pasak vyro, Šiaulių aps. Pakruojo rajone ant kelių – labai daug sniego, ir vis dar sninga. Jis pats užfiksavo nuo kelio nulėkusį vilkiką.

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (28)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (199)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.

Lietuvi, atsipeikėk: jei nesituokia, nereiškia, kad paliks (106)

Kaip mes galime siekti tolerancijos „kitoms“ visuomenės grupėms, jei nesugebame toleruoti vienas kito? Tarp vyresnių žmonių nusistovėję stereotipai dusina kiekvieną iš mūsų, nes tobulų nėra. Stereotipai apie šeimą, vyriškus vyrus ir moteriškas moteris, vaikų kiekį ir pinigus.

DELFI skaitytojai užfiksavo: į Kauną sugrįžo sniegas (12)

Nors po savaitės jau sulauksime pirmosios pavasario dienos, žiema lengvai pasitraukti nenori – kaip pranešė DELFI skaitytojai Kaune, trečiadienio popietę laikinojoje sostinėje pasnigo.