Penktadienio vakaro džiazas - Vladimirų duetas scenoje

 (4)
Penktadienius švenčia visi. Vieni penktadieniais žiūri savaitgalio filmus, kiti renkasi baruose, treti eina vakarieniauti, o štai muzikos gerbėjai rinkosi Rusų dramos teatre pasiklausyti Lietuvos džiazo grandų - dviejų Vladimirų: Čekasino ir Tarasovo. Salė buvo sausakimša, todėl jaunimo galima buvo išvysti net sėdint ant žemės, ar tiesiog rymant prie sienos.
© M. Mirošnikov nuotr.

Tie, kurie sako, kad lietuviai neturi muzikinio skonio ir eina pasižiūrėti tik į blondines „barbytes“ stypčiojančias ant scenos, turėtų apsilankyti bent viename „Vilnius Jazz“ festivalio rengiamame koncerte, nes čia salės yra pilnutėlės, o kėdes užpildę ne tik nuobodūs vyrukai su kostiumais, tačiau ir šeimos su mažais vaikais ir dar daugiau jaunų profesionalios muzikos gerbėjų.

Vakar, spalio 11 d., Čekasinas ir Tarasovas muzikavo be savo trečio buvusios grupės GTČ nario Viačeslavo Ganelino, tačiau abu Vladimirai įrodė, kad puikiai išsiverčia ir grodami dviese. Duetas atliko trijų dalių pasirodymą, kuris Rusų dramos teatre gerokai sudrumstė tylą. Pasirodymo metu Čekasinas vienas atstojo pusę orkestro, mat vienam teko groti klavišiniais, klarnetu, saksofonais bei niūniuoti.

Trečiojoje dalyje galima buvo jį išvysti net pučiant du saksofonus vienu metu! Už tai ir kitus nuopelnus Lietuvos džiazui jam buvo įteiktas prizas „Už indėlį į Lietuvos džiazo kultūrą“. Dėl to salėje vyko nepakartojama atmosfera, mat visi karštai palaikė didžiuosius džiazo grandus.

Taigi, penktadienis – „CHECK“! Profesionali muzika, daug garso, daug gerų emocijų, o svarbiausia – dar daugiau džiazo! Jau širdis virpa nekantraudama išgirsti likusius savaitgalio koncertus.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (2)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.