Penktadienio vakaro džiazas - Vladimirų duetas scenoje

 (4)
Penktadienius švenčia visi. Vieni penktadieniais žiūri savaitgalio filmus, kiti renkasi baruose, treti eina vakarieniauti, o štai muzikos gerbėjai rinkosi Rusų dramos teatre pasiklausyti Lietuvos džiazo grandų - dviejų Vladimirų: Čekasino ir Tarasovo. Salė buvo sausakimša, todėl jaunimo galima buvo išvysti net sėdint ant žemės, ar tiesiog rymant prie sienos.
© M. Mirošnikov nuotr.

Tie, kurie sako, kad lietuviai neturi muzikinio skonio ir eina pasižiūrėti tik į blondines „barbytes“ stypčiojančias ant scenos, turėtų apsilankyti bent viename „Vilnius Jazz“ festivalio rengiamame koncerte, nes čia salės yra pilnutėlės, o kėdes užpildę ne tik nuobodūs vyrukai su kostiumais, tačiau ir šeimos su mažais vaikais ir dar daugiau jaunų profesionalios muzikos gerbėjų.

Vakar, spalio 11 d., Čekasinas ir Tarasovas muzikavo be savo trečio buvusios grupės GTČ nario Viačeslavo Ganelino, tačiau abu Vladimirai įrodė, kad puikiai išsiverčia ir grodami dviese. Duetas atliko trijų dalių pasirodymą, kuris Rusų dramos teatre gerokai sudrumstė tylą. Pasirodymo metu Čekasinas vienas atstojo pusę orkestro, mat vienam teko groti klavišiniais, klarnetu, saksofonais bei niūniuoti.

Trečiojoje dalyje galima buvo jį išvysti net pučiant du saksofonus vienu metu! Už tai ir kitus nuopelnus Lietuvos džiazui jam buvo įteiktas prizas „Už indėlį į Lietuvos džiazo kultūrą“. Dėl to salėje vyko nepakartojama atmosfera, mat visi karštai palaikė didžiuosius džiazo grandus.

Taigi, penktadienis – „CHECK“! Profesionali muzika, daug garso, daug gerų emocijų, o svarbiausia – dar daugiau džiazo! Jau širdis virpa nekantraudama išgirsti likusius savaitgalio koncertus.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Moksleiviai iš Palermo lankėsi Vilniaus gimnazijoje

Mainų programos tarp Galilėjo Galilėjaus gamtos mokslų licėjaus ir Vilniaus Užupio gimnazijos ištakos – Lietuvos aikštės Palermo mieste atidarymo šventė, kurioje prieš porą metų dalyvavo 16-osios Vyriausybės kultūros ministras Šarūnas Birutis. Lietuvos aikštė yra visiškai šalia G. Galilėjaus licėjaus.

Mačiau siaubingą plungiškės patarimą feisbuke – bijau, kas gali nutikti (59)

Plačiai nuskambėjo istorija, kai Plungės gyventoja Jovita socialiniame tinkle „Facebook“ dalijosi „patarimais“, kaip nuodyti kates. Ši moteris ne tik patarinėjo kitiems, bet ir pati gyrėsi tokiu būdu išnuodijusi devynias iš dešimties jos kieme gyvenusių kačių.

Komiškas vaizdelis Marijampolėje: drausmina šaligatviais lakstančius pėsčiuosius (5)

Esate matę keistoje vietoje pastatytą kelio ženklą? Kažin, ar jis prilygsta tam, kurį pavyko užfiksuoti marijampoliečiui Karoliui. Vienoje socialinio tinklo grupėje vyras pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuota itin komiška situacija – pėsčiųjų prašoma neviršyti 30 km/h greičio. Nuotrauka Karolis sutiko pasidalyti su DELFI Piliečiu.

Perskaičiau, kokios algos sostinėje, – jūs gal juokaujate? (387)

Negaliu neparašyti apie sostinės algas. Tikrai negaliu. Parodykit man bent vieną, ne vadovą, ne direktorių ir net ne merą, kuris gauną bent 1700 eurų.

Papiktino kaimynų elgesys daugiabučio aikštelėje: kreipėmės visur (20)

Ne paslaptis, jog pasitaiko atvejų, kai kauniečiai savarankiškai imasi „įvedinėti tvarką“ savo gyvenamoje teritorijoje. Faktas patvirtintas dar kartą, kai portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo laiškas-skundas dėl dideliais akmenimis užtvertos kiemo teritorijos. Esą kieme dėl sudarytų kliūčių neįmanoma pravažiuoti automobiliu. Tačiau, kad ir kam besiskųstumei, pasak vyro, niekas negirdi ir problemos spręsti nesiima.