Patirtis: kai kelyje atsiranda kita moteris...

 (28)
Santykiai – ne tik drugeliai pilve ir neblėstanti šypsena veide! Kartais pažadai vienas kitą mylėti ir būti kartu žlunga, kai kelyje pasirodo kitas ar kita... DELFI skaitytojos pasidalino savo patirtimi. Viena jų sako, kad dėl kitos moters galėjo išgyventi laimingiausią dieną savo gyvenime.
© Shutterstock nuotr.

DELFI skaitytoja Aušra: kažkas viduje nutrūksta

Aš tikrai žinau, ką reiškia mylėti. Kai įsimyli dar jauna, myli, kai auga vaikai... Ir dar vis myli, kai vaikai jau suaugę. O vieną dieną randi telefone SMS apie meilę kitai.

Atrodė, kad tik žemė prasivertų, kad joje prasmegtum, kad nebūtum gimus! Aišku, pagautas vyras nenori skirtis, atsiprašinėja... Na, kartą žmogus paslydo. Tau skaudu, bandai atleisti, lyg ir sekasi. O praėjus pusmečiui – SMS, tik jau kitai...

Imi svarstyti, ieškoti, kur dingo tiek daug metų meilės, ištikimybės? Kur? Ir kažkas viduje nutrūksta, supranti, kad tau šįkart neskauda, tik jautiesi pažeminta, sutrypta.

DELFI skaitytoja: skaudu netekti mylimo żmogaus

O buvo taip... Draugavau su vaikinu. Jo buvusi užėmė vietą po manęs. Aš dar dabar jaučiuosi įskaudinta, kadangi vis dar jį myliu. Jis metė mane dėl kitos. Tačiau, pasak jo, kalta aš.

Aš puikiai suprantu, kaip skaudu netekti mylimo żmogaus. Ypač, kai jis pasirenka „geresnį“. O juk mes esame visiškai vienodi. Esame to pačio molio drėbti!

Tokiai situacijai iškilus, nereikia užsipulti merginos, kuri „pavogė“ mano vaikiną. Reikia bandyti viską nuodugniai išsiaiškinti ir sužinoti tiesą.

DELFI skaitytoja: laimingiausia diena – kai išsiskyrėme

Jeigu būtų galima atsukti laiką atgal... Ištekėjau 22 metų, nes tuomet visos penktakursės jau rinkosi antrąsias puses, ir išsirinkau „maišą“. Kur pastatysi, ten pabus, kur patrauksi, ten paeis. Taip ir traukiau 31 metus, nes neturėjau, kur išeiti...

Be to, reikėjo vaikus išleisti į gyvenimą. Gyvenom viename bute, tik visiškai atskirai, kol jis pagaliau atrado kitą moterį. Tik tada sutiko skirtis. Tai buvo laimingiausia diena mano gyvenime. Džiaugiuosi, neatsidžiaugiu jau 12 metų Mielos merginos, nekartokite mano klaidų...

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

„Esu vieniša ir nesigailiu, – rašo vieniša DELFI skaitytoja Marija. – Visi vedę vyrai man yra mirę, ištariau sau vieną kartą ir visiems laikams. Niekada nenorėjau savosios laimės kurti ant svetimos nelaimės ašaringo pagrindo. Dabar yra kaip yra.“

Galėtumėte pritarti Marijai? Juk iš tiesų būna, kad sutiktas žmogus nuvilia: nors yra toks artimas, mylintis ir geras, turi, rodos, tik vieną trūkumą – vakare grįžta ne į jūsų, o į savo namus... Tuomet nesmagu nei vienam, ir be kenčiančių tokiu atveju neapsieisi.

Esate patyrę, ką reiškia įsimylėti antrąją pusę jau turintį žmogų, o gal net teko įsivelti į meilės trikampį? Žinote, ką jaučia žmogus, kuriam mylimasis ar mylimoji yra neištikimi? O gal suprantate, kokia kaltė graužia apgaudinėjantį, nes buvote jo vaidmenyje?

Prašome Jūsų – pasidalinkite patirtimi, atskleiskite savo klaidas ir padėkite kitiems mokytis ti vsiu būdu – kaip iš svetimų.

Jūsų minčių laukiame iki sausio 19 d. el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Mudu“.

Konkurse galite dalyvauti trimis būdais – siųsdami laiškus el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Mudu“, ar naudodamiesi nuorodomis žemiau. Nepamirškite nurodyti el.pašto adreso!

Savo mintimis taip pat galite pasidalinti čia:

Taisyklės:

1. Konkursas vyksta nuo nuo sausio 2 d. iki sausio 19 d.

2. Dalyvauti žaidime gali visi. UAB „Delfi“ darbuotojai žaidime dalyvauti negali;

3. Nugalėtojas/-a renkamas/-a 2014 m. sausio 20 d. burtų keliu iš visų dalyvavusių žaidime. Nugalėtojas skelbiamas konkursiniame tekste ir jam/jai pranešama asmeniškai žaidime nurodytu el. paštu.

4. Konkurso prizas – M. Anušauskaitės ir G. Jord knyga „10 litų“.

5. Konkurso dalyvis sutinka su šiomis Taisyklėmis ir pareiškia, kad jis/ji pateikia savo duomenis delfi.lt savo noru ir sutinka, kad jo/jos pateikti duomenys, būtų saugomi delfi.lt duomenų bazėje 3 savaites. Konkurso dalyvis pateikia savo duomenis delfi.lt tam, kad tretieji asmenys (šiuo konkrečiu atveju konkurso prizo steigėjas) galėtų prie šių duomenų prieiti, juos peržiūrėti ir kopijuoti, norėdamas susisiekti su konkurso dalyviais.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (37)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (83)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.

Konsultantei trūko kantrybė: anūkai, padėkite seneliams pirkti elektroninėse parduotuvėse (123)

Rašau visų internetinių parduotuvių konsultantų vardu. Blogų klientų pasitaiko visur, bet ryški tendencija privertė išskirti vieną labai konkrečią grupę – pensijinio amžiaus žmones.