Pastebėjo netikėtą panašumą tarp R. Rudoko ir „Hobito“ personažo

 (16)
DELFI skaitytoja su skaitytojais pasidalino netikėtu atradimu – ji pastebėjo išskirtinį panašumą tarp lietuvių aktoriaus Ramūno Rudoko ir „Žiedų valdovo“ kino trilogijos personažo Golumo.
Ramūnas Rudokas
© DELFI / Tomas Vinickas

„Savaitgalį praleidau su „Hobitu“ – kino teatre vyko „Hobito“ trilogijos maratonas. Didžiausi filmo gerbėjai, žiūrėjome visas 3 filmo dalis. Buvo tikrai puikus reginys. Tačiau aš ne apie šį filmą.

Dar nuo pirmosios Žiedų valdovo dalies, vos tik pamačiau Golumą (turbūt visi žinote šį „dvigubą agentą“), iškart jį pakrikštyjau Ramūnu. Kodėl? Pažiūrėkite nuotrauką.

P.S.: tikrai nenoriu nieko įžeisti ar kitaip įskaudinti, bet sutikite, panašumas akivaizdus?“, – rašė skaitytoja.

Pastebėjo netikėtą panašumą tarp R. Rudoko ir „Hobito“ personažo
© DELFI skaitytojo nuotr.

DELFI bandė telefonu susisiekti su aktoriumi R. Rudoku, tačiau to padaryti nepavyko.


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.