Paspėliokite: kiek sumokėjo už Lenkijoje pirktus produktus

 (580)
Ką galima pigiau įsigyti Lenkijoje? Toks klausimas kyla lietuviams, dar nevažiavusiems keliu į Suvalkus ir ten neklaidžiojusiems parduotuvių labirintais. Paprašius DELFI skaitytojų pasidalyti, kaip atrodo jų lenkiškų prekių pilni krepšeliai, ne vienas sutiko atverti maišą ar bagažinę bei atskleisti, kokią sumą sumokėjo už įsigytus produktus.
© DELFI

Vienas skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti pilna automobilio bagažinė produktų – ten puikuojasi net kelios pakuotės pieno pakelių, pakuotė cukraus maišelių, maišai mėsos, didelis maišas skalbimo miltelių, šeši buteliai mineralinio, ir keli kitų prekių pilni maišai.

Paspėliokite: kiek sumokėjo už Lenkijoje pirktus produktus
© DELFI skaitytojo nuotr.


Kaip manote, kiek produktams išleido skaitytojas? Ar teisingai atsakėte, pamatysite, pasirinkę vieną iš variantų.

Kitas DELFI skaitytojas pasidalijo nuotrauka, kurioje grindys nuklotos produktais. Skaitytojas Lenkijoje įsigijo limonado, tualetinio popieriaus, bananų, dešros, sulčių, traškučių, aliejaus ir kitų prekių.

Paspėliokite: kiek sumokėjo už Lenkijoje pirktus produktus
© DELFI skaitytojo nuotr.

Kaip manote, kiek produktams išleido skaitytojas? Ar teisingai atsakėte, pamatysite, pasirinkę vieną iš variantų.

Kaip manote, ar nurodytos kainos yra aukštos ar žemos už nufotografuotą prekių kiekį? Pasidalykite mintimis! O gal taip pat buvote apsipirkti Lenkijoje? Kviečiame jus savo nuotraukomis ir įspūdžiais dalytis el.p. pilieciai@delfi.lt arba čia.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (33)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.