Pasipiktino BMW vairuotojais: tai – diagnozė?

 (313)
Kalbos apie tai, kad vienos ar kitos markės automobilių vairuotojai pasižymi specifiniu vairavimo stiliumi ar požiūriu, tarp eismo dalyvių nėra retos.

Vieni dažnai pabrėžia vyrišką ar moterišką kurios nors markės aspektą, kiti turi tvirtą nuomonę, kurie automobiliai „supuvę“, treti nebijo kai kurių markų savininkams pripažinti chuliganiško vairavimo diagnozės.

Taip padarė ir DELFI skaitytojas, pasidalinęs vaizdo įrašu, kuriame matyti net trys įvairius KET pažeidimus darantys BMW vairuotojai.

„Nesu nusistatęs prieš tam tikrą automobilių markę, bet kodėl neatsakingi vairuotojai dažniausiai renkasi BMW? Linkiu daugiau atsakingumo keliuose“, – piktinosi jis.

Jo užfiksuotame vaizdo įraše matyti, kad BMW automobilio vairuotojas pamiršo, kaip reikia teisingai vilkti kitą transporto priemonę, kitas vairuotojas nė nemano sustoti, pamatęs raudoną šviesoforo signalą, trečias lenkia kitą automobilį iš dešinės pusės.

Prašome Jūsų – pasidalinkite savo patirtimi! Gal norite apginti kurios nors markės vairuotojus? O gal atvirkščiai, tam tikros markės automobilių vairuotojų saugotės?

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.