Pasidalino nuotraukomis iš milžiniško gaisro Žiežmariuose

DELFI skaitytojas pasidalijo nuotraukomis iš trečiadienio pavakarę Žiežmariuose kilusio milžiniško gaisro.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Pasak skaitytojo, gausios ugniagesių pajėgos gelbėjo gyvenamąjį namą. „Visiškai sudegė du ūkiniai pastatai. Gaisras įvyko šalia greitkelio „Kaunas-Vilnius“, – rašė skaitytojas.

Portalas „Kas vyksta Kaunerašė, kad kilusio gaisro gesinti atskubėjo kelios autocisternos iš Kauno. Ugniagesiams teko nelengva užduotis likviduoti ugnies padarinius, nes ūkiniame pastate buvo remontuojami automobiliai, buvo daug degių detalių ir skysčių. Policija, kol dirbo ugniagesiai, užtvėrė pravažiavimą į Žiežmarių gyvenvietę. Dėl ko kilo gaisras, aiškinsis tyrėjai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (163)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.