Pasidalink! Vasara įpusėjo – pailsėti dar nesuspėjau

 (5)
Kolegos, draugai ir artimieji vieni po kitų kraunasi daiktus į lagaminus ir vyksta į tą nepaprastą vietą, kur darbai bent trumpam sustoja, – pasirinktą atostogų kampelį... Nesvarbu, tai – svečias kraštas ar gimtojo namo kiemas, kelios dienos, per kurias atitrūkstama nuo rutinos, padeda pasisemti energijos likusiems metams. Vis tik, ne visiems pavyksta pabėgti nuo darbų... Teiraujamės jūsų patarimo – jei dar neatostogavote, papasakokite, kaip geriausia pailsėti, kai iki tikrojo atostogų metų dar liko ne mėnesis ir ne du...
© Shutterstock nuotr.

Pasidalinkite patirtimi: kur apsilankyti, ką nuveikti savaitgaliais ar vakarais po darbo, kai vasarą miesto gyvenimas tarsi sustojęs? Galbūt turite puikų hobį, kuris jūsų mintis nuo darbų atitraukia vos užvėrus biuro duris? O gal vasarą apskritai niekada neatostogaujate ir turite sąrašą priežasčių, kurių nežino kiti? Pasidalinkite!

Laukiame jūsų minčių komentaruose, o jei norite pasidalinti nuomone plačiau, rašykite el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Atostogauju be atostogų

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Šiukšlės Karoliniškėse bado akis: patys gyventojai turi susizgribti (72)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, norėdamas paviešinti nepakenčiamą šiukšlių situaciją Vilniaus Karoliniškių mikrorajone, Gerbutavičiaus g. 10. Anot jo, vaizdas ne tik atgrasus, bet ir darantis blogą įtaką mokiniams. „VSA Vilnius“ komunikacijos specialistas Mindaugas Grinius aiškina, kad atliekų tvarkytojai už šiukšlių tvarkymą atsakingi tik išvežimo metu.

Įsiutino „Lietuvos geležinkelių” sprendimas kelti kainas: noriu skelbti boikotą (171)

Turbūt daugelis girdėjote naujieną, kad nuo liepos 1 d. traukinių bilietai yra branginami, neva per didelis žmonių srautas jais važiuoja. Bet mes, kaip ir dažnai būdinga mūsų tautai, paburnosim, jog kyla kainos ir viskas tuo pasibaigs.

Nufilmavo: vairuotojo laikas svarbesnis nei KET (8)

Kartais pasižiūrėjus į keliuose susidariusias situacijas, galima pagalvoti, jog kai kurie vairuotojai ne tik jaučiasi viršesni kitų vairuotojų atžvilgiu, bet ir visiškai nepaiso kelių eismo taisyklių. Akiplėšiško vairavimo pavyzdį užfiksavo ir portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (53)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.