Pasidalink! Vasara įpusėjo – pailsėti dar nesuspėjau

 (5)
Kolegos, draugai ir artimieji vieni po kitų kraunasi daiktus į lagaminus ir vyksta į tą nepaprastą vietą, kur darbai bent trumpam sustoja, – pasirinktą atostogų kampelį... Nesvarbu, tai – svečias kraštas ar gimtojo namo kiemas, kelios dienos, per kurias atitrūkstama nuo rutinos, padeda pasisemti energijos likusiems metams. Vis tik, ne visiems pavyksta pabėgti nuo darbų... Teiraujamės jūsų patarimo – jei dar neatostogavote, papasakokite, kaip geriausia pailsėti, kai iki tikrojo atostogų metų dar liko ne mėnesis ir ne du...
© Shutterstock nuotr.

Pasidalinkite patirtimi: kur apsilankyti, ką nuveikti savaitgaliais ar vakarais po darbo, kai vasarą miesto gyvenimas tarsi sustojęs? Galbūt turite puikų hobį, kuris jūsų mintis nuo darbų atitraukia vos užvėrus biuro duris? O gal vasarą apskritai niekada neatostogaujate ir turite sąrašą priežasčių, kurių nežino kiti? Pasidalinkite!

Laukiame jūsų minčių komentaruose, o jei norite pasidalinti nuomone plačiau, rašykite el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Atostogauju be atostogų

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Komiškas vaizdelis Marijampolėje: drausmina šaligatviais lakstančius pėsčiuosius (3)

Esate matę keistoje vietoje pastatytą kelio ženklą? Kažin, ar jis prilygsta tam, kurį pavyko užfiksuoti marijampoliečiui Karoliui. Vienoje socialinio tinklo grupėje vyras pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuota itin komiška situacija – pėsčiųjų prašoma neviršyti 30 km/h. Nuotrauka Karolis sutiko pasidalyti su DELFI Piliečiu.

Papiktino kaimynų elgesys daugiabučio aikštelėje: kreipėmės visur (17)

Ne paslaptis, jog pasitaiko atvejų, kai kauniečiai savarankiškai imasi „įvedinėti tvarką“ savo gyvenamoje teritorijoje. Faktas patvirtintas dar kartą, kai portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo laiškas-skundas dėl dideliais akmenimis užtvertos kiemo teritorijos. Esą kieme dėl sudarytų kliūčių neįmanoma pravažiuoti automobiliu. Tačiau, kad ir kam besiskųstumei, pasak vyro, niekas negirdi ir problemos spręsti nesiima.

Ypatingą skelbimą apie garažą parašęs vyras susilaukė didžiulio internautų dėmesio (69)

Ar kada nors planavote pirkti metalinį garažą? Jei jums ir atrodo, kad tikrai ne, palaukite ir į šį klausimą sau atsakykite perskaitę klaipėdiečio Juozo, dabar gyvenančio Kaune, odę garažui, kuria jis pasidalino skelbime, norėdamas parduoti saviškį.

Absurdiškas sekmadienio atsitikimas: į Ignaliną keliavę panevėžiečiai nusivylė savivaldybe (2)

Jūsų dėmesį norime patraukti absurdišku sekmadienio atsitikimu. Manau, esate girdėję apie teatro festivalį „Šimtakojis“, kuris vyksta visoje Lietuvoje. Mūsų spektaklis, absurdo drama „13“, dalyvaudamas šiame konkurse laimėjo pirmąja vietą, ir kaip prizą gavo nemokamą išvyką į kitą etapą Ignalinoje. O su šiuo laimėjimu prasidėjo „linksmybės“.

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (4)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.