Pasidalink! Vasara įpusėjo – pailsėti dar nesuspėjau

 (5)
Kolegos, draugai ir artimieji vieni po kitų kraunasi daiktus į lagaminus ir vyksta į tą nepaprastą vietą, kur darbai bent trumpam sustoja, – pasirinktą atostogų kampelį... Nesvarbu, tai – svečias kraštas ar gimtojo namo kiemas, kelios dienos, per kurias atitrūkstama nuo rutinos, padeda pasisemti energijos likusiems metams. Vis tik, ne visiems pavyksta pabėgti nuo darbų... Teiraujamės jūsų patarimo – jei dar neatostogavote, papasakokite, kaip geriausia pailsėti, kai iki tikrojo atostogų metų dar liko ne mėnesis ir ne du...
© Shutterstock nuotr.

Pasidalinkite patirtimi: kur apsilankyti, ką nuveikti savaitgaliais ar vakarais po darbo, kai vasarą miesto gyvenimas tarsi sustojęs? Galbūt turite puikų hobį, kuris jūsų mintis nuo darbų atitraukia vos užvėrus biuro duris? O gal vasarą apskritai niekada neatostogaujate ir turite sąrašą priežasčių, kurių nežino kiti? Pasidalinkite!

Laukiame jūsų minčių komentaruose, o jei norite pasidalinti nuomone plačiau, rašykite el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Atostogauju be atostogų

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo kelių „chuliganą“: nuo kada BMW galioja kitos taisyklės? (234)

„Nuo kada BMW vairuotojams nereikia rodyti posūkių nei persirikiuojant, nei darant posūkį?“, – stebėjosi DELFI skaitytojas, vasario 20 d. nufilmavęs taip besielgiantį vairuotoją Laisvės pr., Vilniuje.

Vairuotojas įspėja: Pakruojo r. – sudėtingos vairavimo sąlygos, nuo kelio nulėkė vilkikas (4)

DELFI penktadienio rytą sulaukė skaitytojo Martyno laiško, kuriame jis panoro įspėti kitus vairuotojus. Pasak vyro, Šiaulių aps. Pakruojo rajone ant kelių – labai daug sniego, ir vis dar sninga. Jis pats užfiksavo nuo kelio nulėkusį vilkiką.

Darbuotojų atsakymas parodoje pravirkdė: negaliu nustoti pykti (261)

„Kai jau viskam pasiruošiau, man sako, kad manęs neįleis, nes „tokios taisyklės“, – pasibaisėjo 3 vaikų mama Justė. Moteris prisipažino, kad net apsiverkė sužinojusi, kad į prekybos centre atsidariusią parodą moterys su vaikiškais vežimėliais nėra įleidžiamos. Nors jai buvo padaryta išimtis, supykusi DELFI skaitytoja pasidalijo nuoskauda dėl tokio organizatorių sprendimo.

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (29)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (203)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.