Pasakė, kur rado 700 grybų laimikį

 (29)
Daugiau nei 700 dailučių grybų – toks įspūdingas laimikis savaitgalį miške laukė grybautojo Justo. Nenusiminkite – grybų nuotraukas atsiuntusi Inga pasidalino, kur auga šie gražuoliai.
© DELFI skaitytojo nuotr.

„Nenuostabu, kad šiemet miškuose galima rasti begalę gražiausių ir skaniausių grybų, o ir grybautojų tikrai miškuose netrūksta. Tačiau, tokių didingų ir sveikų baravykų, lyg netikrų – „muliažų“ – kaip kolegos praminė, grožiu norisi pasidalinti su aplinkiniais. Siunčiu grybautojo Justo Karalevičiaus didingą miško radinį“, – portalui DELFI parašė skaitytoja Inga Šimkutė.

Jis nurodė, kad Justas tokį „grobį“ rado Šimonių girioje, Kupiškio rajone. Iš viso buvo surinkta 300 baravykų, 100 raudonikių ir 230 lepšių.

Kviečiame pasigėrėti laimikio nuotraukomis.

DELFI primena, kad skaitytojus džiugina ne tik grybų gausa, bet ir įvairovė. Jie portalui atsiuntė gausybę nuotraukų su neįtikėtinai atrodančiais grybais.

DELFI jau rašė apie įspūdingus grybautojų laimikius.

Ištikimu DELFI skaitytoju save vadinantis L. Želvys iš Kelmės pasakojo, kad rugpjūčio viduryje, per ilgąjį savaitgalį buvo nusprendęs imtis prasmingos veiklos.

„Dvi dienas pagrybavau po 3-4 val. ir to rezultatas - iš viso 479 baravykai, bei porą šimtų raudoviršių bei lepšių“, - teigė L. Želvys. Šiuos grybus jie rinko dviese su draugu.

Norite pranešti apie savo laimikį? Laukiame Jūsų laiškų el.paštu pilieciai@delfi.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (50)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.