Parodoje A. Zuoko gaivintas vyras neišgyvenoatnaujinta 18.04

 (376)
Buvęs Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas šeštadienį suskubo padėti sąmonę praradusiam vyrui. Jam buvo iškviesta greitoji pagalba, tačiau vėliau Vilniaus miesto policija pranešė, kad vyras, deja, neišgyveno.
A. Zuokas gaivino žmogų
© Skaitytojo nuotr.

Skaitytojas su DELFI pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip parodoje „ArtVilnius“, šį savaitgalį vykstančioje „Litexpo“ parodų rūmuose, A. Zuokas ant žemės gulinčiam vyrui atlieka dirbtinį kvėpavimą.

Politikas DELFI patvirtino, kad tokia situacija iš tiesų nutiko.

Pastebėjo, kad žmogus mėlynuoja

„Viename stende dalyvis iš Rusijos gulėjo be sąmonės. Iš pradžių atrodė, gal tai pasirodymo dalis, sunku buvo suvokti, kas vyksta, tačiau paskui žiūrime, kad žmogus, jo veidas mėlynuoja. Supratom, kad tai rimta problema“, – pasakojo A. Zuokas.

Jo teigimu, nebuvo matyti požymių, kad vyrą būtų ištikęs epilepsijos priepuolis, tad jis nusprendė pradėti atlikti dirbtinį kvėpavimą. Politikui suskubo padėti ir greta buvusi moteris.

„Po kiek laiko mes jį atgaivinome, jis pradėjo kvėpuoti, atsirado pulsas. Per tą laiką atvažiavo greitoji, kuri tęsė gaivinimo darbus. Jie iki šiol vyksta, o tas žmogus – greitosios automobilyje šalia paviljono“, – pasakojo A. Zuokas.

Pirmasis kartas, kai atliko dirbtinį kvėpavimą ne mokymosi tikslais

Politiko teigimu, tai pirmasis kartas, kai jis atliko dirbtinį kvėpavimą ne mokymosi tikslais.

„Kai reikia pūsti orą į žmogų, savo lūpomis liestis prie visiškai mėlynų nepažįstamo žmogaus lūpų, yra kažkoks... Bet tuo metu apie tai negalvoji. Dabar tik išėjome iš parodos, nes negalėjome toliau žiūrėti, toks, atrodytų, nežinau... Tikiuosi, viskas bus gerai“, – sunkiai žodžius rinko politikas.

Jo teigimu, gaivintas vyras – parodos dalyvis.

Kaip vėliau DELFI informavo Vilniaus miesto policija, deja, 1975 m. gimimo vyro gyvybės išgelbėti medikams galiausiai nepavyko. Vyro mirtis konstatuota dar greitosios pagalbos automobilyje. Jo mirties priežastis kol kas nėra nustatyta.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nusivylė „Emodži filmu“: pasigedau kritikos šiuolaikinėms problemoms (33)

Dar kartą įsitikinau, kad kino teatruose karaliauja konsumerizmas ir prastos kokybės kultas. Ko gero, nesu matęs nieko prastesnio, kaip šią savaitę matytas „Emodži filmas“ .

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (3)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.