Parduotuvėje paskelbta akcija sukėlė pirkėjui klausimų

 (213)
„Ar čia jau akcija?“, – nusistebėjo DELFI skaitytojas Viktoras, pastebėjęs sumažintą prekės kainą „Iki“ parduotuvėje. Jo susidomėjimą sukėlė tai, kad prekės kaina kortelėje, pažymėtoje akcijos ženklu, sumažinta vos vienu centu.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Nuotraukoje jis užfiksavo, kad prie karštai rūkyto ungurio padėtoje kainos kortelėje nurodyta, kad gruodžio 1-2 d. vykdoma akcija, kurios metu prekė kainuoja 1 euro centu mažiau nei įprastai – 32,23 eurus, o ne 32,24 eurus. Taip pat nurodoma, kad ši „akcijinė“ prekė tinkama vartoti iki gruodžio 3 d.

Skaitytojas akciją, kurioje, pagal kainos kortelę, prekei daroma 0,03 proc. nuolaida, pastebėjo Kaune, Didžiojoje g. esančioje parduotuvėje gruodžio 2 d.

DELFI dėl neįprastos akcijos kainos kreipėsi į „Iki“ atstovus. Bendrovės viešųjų ryšių vadovė Berta Čaikauskaitė paaiškino, kad rašant kainą buvo įsivėlusi klaida.

„Atsiprašome pirkėjo už patirtus nepatogumus. Klaida įsivėlė prekės kainolapyje. Visos parduotuvės nedelsiant buvo informuotos ir pasikeitė kainolapius. Taigi, problema buvo skubiai išspręsta. Tokie atvejai itin reti ir dedame visas pastangas, kad ateityje nebepasikartotų“, – rašė ji.

Pastebėjote keistenybę, kuria norėtumėte pasidalinti su DELFI skaitytojais? Informaciją, nuotrauką ar vaizdo įrašą galite siųsti el.paštu pilieciai@delfi.lt.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.