Parduotuvėje apsilankiusį vilnietį išgąsdino pamatytas vaizdas – virpėjo ir skambėjo indai

 (16)
Vilniuje, prekybos centre „Panorama“ apsilankiusį DELFI skaitytoją ne juokais nustebino ten esančioje parduotuvėje „Rimi Hypermarket“ pamatytas vaizdas – priešais vilniečio akis drebėjo ir skambėjo ten sukrauti pardavimui indai. Prekybos centro atstovai ramina – parduotuvėje lankytis saugu.

Vaizdo įrašą, kuriame užfiksavo sukabintus vibruojančius ir skambančius puodelius, atsiuntęs skaitytojas DELFI rašė, kad neva į drebančias grindis parduotuvėje dėmesį atkreipė ne pirmą kartą. Vis dėlto, jį nustebino vibracijos lygis. „Ar saugu, kai drebėjimai būna tokio lygio?“, – stebėjosi jis.

DELFI kreipėsi į UAB „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovę Giedrę Bielskytę, kuri paaiškino,kad pirkėjo užfiksuota vibracija įvyko dėl prekybos centro „Panorama“ stovėjimo aikštelės atnaujinimo darbų.

„Prekybos centro administracija mus užtikrino, kad visi darbai yra atliekami saugiai ir pagal numatytus reikalavimus“, – nurodė G. Bielskytė.

Tai patvirtino ir UAB „Panorama LT“ generalinė direktorė Birutė Kalanovaitė, nurodžiusi, kad vyksta „-1“ aukšto, skirto statyti automobiliams, atnaujinimo darbai.

„Darbai prasidėjo gegužės pabaigoje ir baigsis rugpjūčio pabaigoje. Šie darbai tikrai nekelia jokio pavojaus lankytojams, kadangi atliekami su profesionaliais partneriais ir taip pat kontroliuojami su išorine statybos priežiūros įmone. Vibracija „Rimi“ parduotuvėje buvo tuo metu užfiksuota būtent dėl tuo metu po „Rimi“ parduotuve vykdomais tos zonos parkingo atnaujinimo darbais. Labai apgailestaujame, jeigu lankytojui tai sukėlė abejonių, tačiau užtikriname, kad pavojaus nėra ir darbai greitu metu bus baigti. Lankytojai galės džiaugtis dar patogesniu ir atnaujintu „Panoramos“ parkingu“, – situaciją pakomentavo B. Kalanovaitė.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (50)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.