Pardavėjai atkakliems pirkėjams: alkoholis neparduodamas po 22 val., net jeigu jūsų gimtadienis

 (116)
Gintis nuo įkyrių, alkoholio po 22 val. įsigyti norinčių pirkėjų įstatymų citatomis, matyt, nepakanka. Vienos Marijampolės parduotuvės darbuotojai sugalvojo originalesnį būdą – alkoholio skyriuje pakabino lentelę, iš anksto išdėstančią visus vėlyvų pirkėjų pasiteisinimus, į kuriuos bus atsakyta „ne“ bandantiems po 22 val. nusipirkti alkoholinių gėrimų.
© Facebook nuotr.

Socialiniame tinkle plintančioje nuotraukoje iš Marijampolėje esančios parduotuvės „Iki“ matomas ironiškas parduotuvės alkoholio skyriuje esantis užrašas: „Alkoholis neparduodamas po 22 val., net jeigu: jūsų gimtadienis; niekas nesužinos; jūs ne iš policijos; ir net jeigu jūs pažįstate viršininkus ir kitus personalo darbuotojus asmeniškai“.

DELFI komentaro pasiteiravo „Iki“ parduotuvės atstovų.

„Prekybos tinkle „Iki“ dirba daug gerą humoro jausmą turinčių žmonių. Sveikintina, kai jis pasitelkiamas geriems darbams, šiuo atveju – skatina laikytis įstatymų. Kol kas nepavyko išsiaiškinti, kurioje tiksliai parduotuvių šis užrašas yra ar buvo, tikriausiai tai vienos parduotuvės iniciatyva. Tačiau tokios puikios iniciatyvos mūsų įmonėje yra sveikintos ir skatinamos, būtinai apsvarstysime tokį užrašą panaudoti ir kitose parduotuvėse“, - teigė prekybos tinklo „Iki“ vykdomasis direktorius Darius Malakauskas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo kelių „chuliganą“: nuo kada BMW galioja kitos taisyklės? (239)

„Nuo kada BMW vairuotojams nereikia rodyti posūkių nei persirikiuojant, nei darant posūkį?“, – stebėjosi DELFI skaitytojas, vasario 20 d. nufilmavęs taip besielgiantį vairuotoją Laisvės pr., Vilniuje.

Vairuotojas įspėja: Pakruojo r. – sudėtingos vairavimo sąlygos, nuo kelio nulėkė vilkikas (4)

DELFI penktadienio rytą sulaukė skaitytojo Martyno laiško, kuriame jis panoro įspėti kitus vairuotojus. Pasak vyro, Šiaulių aps. Pakruojo rajone ant kelių – labai daug sniego, ir vis dar sninga. Jis pats užfiksavo nuo kelio nulėkusį vilkiką.

Darbuotojų atsakymas parodoje pravirkdė: negaliu nustoti pykti (256)

„Kai jau viskam pasiruošiau, man sako, kad manęs neįleis, nes „tokios taisyklės“, – pasibaisėjo 3 vaikų mama Justė. Moteris prisipažino, kad net apsiverkė sužinojusi, kad į prekybos centre atsidariusią parodą moterys su vaikiškais vežimėliais nėra įleidžiamos. Nors jai buvo padaryta išimtis, supykusi DELFI skaitytoja pasidalijo nuoskauda dėl tokio organizatorių sprendimo.

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (29)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (203)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.