Pardavėjai atkakliems pirkėjams: alkoholis neparduodamas po 22 val., net jeigu jūsų gimtadienis

 (116)
Gintis nuo įkyrių, alkoholio po 22 val. įsigyti norinčių pirkėjų įstatymų citatomis, matyt, nepakanka. Vienos Marijampolės parduotuvės darbuotojai sugalvojo originalesnį būdą – alkoholio skyriuje pakabino lentelę, iš anksto išdėstančią visus vėlyvų pirkėjų pasiteisinimus, į kuriuos bus atsakyta „ne“ bandantiems po 22 val. nusipirkti alkoholinių gėrimų.
© Facebook nuotr.

Socialiniame tinkle plintančioje nuotraukoje iš Marijampolėje esančios parduotuvės „Iki“ matomas ironiškas parduotuvės alkoholio skyriuje esantis užrašas: „Alkoholis neparduodamas po 22 val., net jeigu: jūsų gimtadienis; niekas nesužinos; jūs ne iš policijos; ir net jeigu jūs pažįstate viršininkus ir kitus personalo darbuotojus asmeniškai“.

DELFI komentaro pasiteiravo „Iki“ parduotuvės atstovų.

„Prekybos tinkle „Iki“ dirba daug gerą humoro jausmą turinčių žmonių. Sveikintina, kai jis pasitelkiamas geriems darbams, šiuo atveju – skatina laikytis įstatymų. Kol kas nepavyko išsiaiškinti, kurioje tiksliai parduotuvių šis užrašas yra ar buvo, tikriausiai tai vienos parduotuvės iniciatyva. Tačiau tokios puikios iniciatyvos mūsų įmonėje yra sveikintos ir skatinamos, būtinai apsvarstysime tokį užrašą panaudoti ir kitose parduotuvėse“, - teigė prekybos tinklo „Iki“ vykdomasis direktorius Darius Malakauskas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (3)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (697)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (2)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (415)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.

Iš JAV į Vilniaus oro uostą grįžęs lietuvis nemaloniai nustebo: buvo gėda (55)

Savaitgalį perskaičiau pasipiktinusios keleivės žinutę apie eiles Vilniaus aerouoste. Ir prisiminiau patirtą gėdą dėl Lietuvos. Kovo 14 d. po 3 mėnesių parskridau iš JAV. Ten tualetai – tvarkingi, neteko pamatyti , kad juose nebūtų tualetinio popieriaus ar popieriaus rankoms nušluostyti, jokio blogo kvapo. Na, Amerika yra Amerika. Persėsti turėjau Stokholme. Ir čia tualetai kvepia, kur jie yra, nurodo stambios gerai matomos rodyklės, juose yra visko, ko reikia tualete.