Pardavėjai atkakliems pirkėjams: alkoholis neparduodamas po 22 val., net jeigu jūsų gimtadienis

 (116)
Gintis nuo įkyrių, alkoholio po 22 val. įsigyti norinčių pirkėjų įstatymų citatomis, matyt, nepakanka. Vienos Marijampolės parduotuvės darbuotojai sugalvojo originalesnį būdą – alkoholio skyriuje pakabino lentelę, iš anksto išdėstančią visus vėlyvų pirkėjų pasiteisinimus, į kuriuos bus atsakyta „ne“ bandantiems po 22 val. nusipirkti alkoholinių gėrimų.
© Facebook nuotr.

Socialiniame tinkle plintančioje nuotraukoje iš Marijampolėje esančios parduotuvės „Iki“ matomas ironiškas parduotuvės alkoholio skyriuje esantis užrašas: „Alkoholis neparduodamas po 22 val., net jeigu: jūsų gimtadienis; niekas nesužinos; jūs ne iš policijos; ir net jeigu jūs pažįstate viršininkus ir kitus personalo darbuotojus asmeniškai“.

DELFI komentaro pasiteiravo „Iki“ parduotuvės atstovų.

„Prekybos tinkle „Iki“ dirba daug gerą humoro jausmą turinčių žmonių. Sveikintina, kai jis pasitelkiamas geriems darbams, šiuo atveju – skatina laikytis įstatymų. Kol kas nepavyko išsiaiškinti, kurioje tiksliai parduotuvių šis užrašas yra ar buvo, tikriausiai tai vienos parduotuvės iniciatyva. Tačiau tokios puikios iniciatyvos mūsų įmonėje yra sveikintos ir skatinamos, būtinai apsvarstysime tokį užrašą panaudoti ir kitose parduotuvėse“, - teigė prekybos tinklo „Iki“ vykdomasis direktorius Darius Malakauskas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (41)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.

Skaitytoją nustebino Pandėlyje neįprastai pastatytas kelio ženklas (2)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, kurioje matyti ant žemės į stulpą atremtas pagrindinį kelią nurodantis kelio ženklas.

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (19)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.

Praėjusios Joninės džiugino ne visus: jos iš mūsų buvo atimtos (30)

Mūsų valdžia iš raseiniškių atėmė Jonines. Nejaugi miesto gyventojai nenusipelno jokios bendros miesto šventės? Ar viskas daroma tam, kad gyventojai, kuo mažiau tarpusavyje bendrautų? Tiesa, Joninės buvo, tačiau daugiau kaip 20 km nuo miesto, miške, Molavėnuose, kur pėsčiomis nenueisi.