Papiktino nemalonus mamytės elgesys parduotuvėje

 (625)
Esu žmogus, dirbantis su vaikais ir visada stengiuosi palaikyti tėvus, kai žmonės pyksta dėl to, kad vaikai verkia ar rėkia viešoje vietoje. Visada užleidžiu vietą autobuse mamoms su vaikais, net ir parduotuvėje praleidžiu tėvelius pirmus eilėse, kurios nėra skirtos šeimoms.
© Vida Press

Bet mano pažįstami žmonės man vis karts nuo karto mini, kad yra atvejų, kai tėvai sau leidžia daugiau nei reikėtų, pavyzdžiui, užlenda eilėje pas gydytojus, nors vaikui reikia tik skiepo, o šalia sėdi paauglys su labai aukšta temperatūra. Vis dėlto tėvus stengdavausi apginti.

Deja, šiandien man pačiai teko susidurti su vienos mamytės labai nemaloniu elgesiu. Įvykis nutiko einant viename prekybos centre. Apsipirkinėjimas jau buvo baigtas ir ruošėmės važiuoti namo, deja, gerą nuotaiką sugadino gan nemaloni situacija. Kai buvau netoli išėjimo, man į kojas iš nugaros įvažiavo mamytė su vežimėliu. Vežimėlis turėjo viena centrinį priekinį ratą, su kuriuo man smarkiai buvo trenkta per čiurną. Nenukritau vos per plauką, delnu atsirėmiau į grindis.

Iš karto pajutau didelį skausmą. Kai atsisukau, mamytė jau skubėjo nuo manęs. Kadangi nustebino toks poelgis, pripažinsiu, kad gana piktokai pasakiau, kad reiktų žiūrėti, kur važiuoja. Deja, reakcija, kurios sulaukiau, buvo ne atsiprašymas, kurio man būtų užtekę, o juokas. Stebėjau, kaip moteris privažiavo prie savo vyro ir besijuokdama pasakojo, koks „juokingas“ įvykis nutiko.

Kai apžiūrėjau batą, pamačiau, kad mano bato oda, į kurią trenkėsi vežimėlis, yra smarkiai sudraskyta, o po minutės koja pradėjo tinti. Nieko rimto, bet praradusi pusiausvyrą ją nikstelėjau. Tai va, atrodo dėl tokio menko dalyko tiek nemalonių jausmų sukilo. Bus tų batų ir kojos gi pjauti nereikia, bet tai, kad iš situacijos mamytė tik pasijuokė, yra tas dalykas, kuris man iš tiesų užkliuvo.

Tai man parodė labai įdomų žmogaus požiūrį į aplinkinius. Na, iš šitos istorijos nei didelio moralo neištrauksiu, nei labai svarbių lemtingų įvykių nepapasakosiu, bet norėčiau priminti, kad reikėtų vieniems kitus gerbti. Kam gadinti kitiems dieną? Būkime vieni kitiems geresni, na, bet čia jau kaip sako kinų išmintis: „Kalbėti apie gerumą nėra gerai, reikia taip ir elgtis.“

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Norite pasidalinti savo mintimis? Esate atsidūrę panašioje situacijoje? O gal turite kitokią nuomonę ir norite apginti mamytę? Rašykite žemiau arba el.paštu pilieciai@delfi.lt:

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (163)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.