Papiktino didžiulį greitį Vilniaus gatvėje pasiekusio vairuotojo filmukas: automobilis, kuriam „viskas galima“?

 (157)
DELFI skaitytojas kreipėsi į portalą, pasipiktinęs įrašu, kuriame matyti, kaip vairuotojas vienu metu Vilniaus gatvėje pasiekia net 140 km/h greitį.
© Facebook nuotr.

Feisbuke įkeltame įraše matyti (DELFI išleidus tekstą, įrašo pasižiūrėti viešai nebebuvo galima), kaip vairuotojas (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) filmuoja savo pasivažinėjimą po miestą. Skaitytoją papiktino tai, kad važiuodamas Geležinio Vilko g. šis vairuotojas spaudžia greičio pedalą iki tol, kol spidometre rodyklė pakyla iki 140 km/h. Vaizdo įrašą, kuriame tai užfiksuota, panašu, telefonu, jis buvo paskelbęs viešai – filmuką galėjo matyti ne tik asmens draugai, bet ir kiti internautai.

„Norėčiau, kad paviešintumėte „kelių erelį“ su automobiliu „viskas galima“, – rašė į DELFI kreipęsis skaitytojas. – Šiame įraše lekia 140km/h ir tuo didžiuojasi, o leistinas maksimalus greitis – 50 km/h.“

Dalį vaizdo įrašo galite pamatyti žemiau – nuoroda į jį visą, kuriame galimai taisyklės pažeistos ir daugiau kartų, DELFI perdavė policijai.

Pareigūnai nurodė, kad perduotą informaciją įvertins kompetentingi kolegos Kelių policijos valdyboje.

Atsakomybė už leistino nustatyto greičio viršijimą numatyta Administracinių teisės pažeidimų kodekso 124 str. Pagal jį nustatyto greičio viršijimas daugiau kaip 50 kilometrų per valandą užtraukia baudą vairuotojams nuo 289 iki 434 eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 1 iki 6 mėnesių, pradedantiesiems vairuotojams – baudą nuo 289 iki 434 eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 1 iki 1 m. ir 6 mėn. ir vairuotojams, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones, – baudą nuo 434 iki 724 eurų.

Pareigūnai DELFI nurodė, kad policijos galimybės stebėti beribę interneto erdvę, net ir tokius populiarius socialinius portalus kaip feisbuką, yra gana ribotos, tačiau, gavę pranešimus apie internete paskelbtą informaciją apie galbūt padarytą nusikaltimą ar kitą teisės pažeidimą, pareigūnai visuomet atlieka tyrimą ir sprendžia dėl teisinės atsakomybės.

„Patogiausia apie internete pamatytus, užfiksuotus teisės pažeidimus pranešti naudojantis policijos elektroninių paslaugų portalo ePolicija teikiamomis galimybėmis – www.epolicija.lt“, – nurodė pareigūnai.

Papildyta: DELFI publikavus vaizdo įrašą, portalas gavo daugiau medžiagos, kuriame užfiksuotas, manoma, tas pats taisykles pažeidęs vairuotojas. Dėkojame skaitytojams – ši medžiaga taip pat bus perduota policijai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Glaustytis mėgstantis katinas ieško namų arba globos (1)

Mielas, jaukus, pūkuotas, minkštas, gražus, švelnus, meilus iki begalybės katinas ieško namų arba globos. Kaip jis atsidūrė gatvėje – nežinome, bet kad lauke gyvenantis katinėlis būtų toks jaukus, sunku patikėti.

Pirkėjas papasakojo, kaip viskas vyko sekmadienį Mindaugo „Maximoje“ (13)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (168)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.