Papėje rastas aistringas lietuvės laiškas butelyje

 (82)
Ketvirtadienį, gruodžio 29 d., Papėje, Latvijoje, gyvenantis latvis Ivaras vaikštinėdamas paplūdimiu pastebėjo netikėtą radinį – gintarus rinkęs vyras aptiko Palangoje į jūrą įmestą laiškelį butelyje nuo lietuvaitės. Lietuviškai suprantantis latvis kreipėsi į DELFI redakciją, norėdamas paviešinti šį išskirtinį radinį.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Vyras juokavo, kad tai – jau koks penktas jo rastas laiškas. Vis dėlto šis radinys jį maloniai nustebino, nes Ivaras galėjo suprasti ir laiško turinį, ir tai, kad jis buvo „išsiųstas“ iš visai arti – Palangos 2016 m. spalio mėnesį.

Lietuviškai suprantantis vyras pamanė, kad smagu būtų parodyti, kad tokie laiškai nepradingsta jūroje.

„Po audrų mėgstu vaikštinėti po paplūdimį ir rinkti gintarą. Patinka rasti ir plūdurus nuo tinklų, senus tinklus. Šįkart ieškodamas radau žalios spalvos vyno butelį, kuris mano žvilgsnį prikaustė todėl, kad jo viduje buvo laiškas, – pasakojo latvis. – Galvoju, kad būtų smagu tai moteriai pamatyti, kad kažkas rado tą laišką.“

Latvio rastas laiškas – romantiškas žmonos pasižadėjimas vyrui, jį galite pamatyti žemiau. Kviečiame laiško autorę kreiptis į DELFI redakciją el.p. pilieciai@delfi.lt!

Kaip pasakojo Ivaras, Papės miestelis, kadaise buvęs žvejų kaimas, kuriame jis gyvena su dviem dukromis ir žmona – mėgstamas lietuvių. Čia jie ilsisi, stato kotedžus.

„Viskas būtų gerai, jeigu lietuviai gražiai elgtųsi su Latvijos gamta ir pajūriu – nešiukšlintų visur, kur papuola, per kopas nevažinėtų su džipais ir kitomis transporto priemonėmis ir laužų nekūrentų. Tuomet visiems būtų labai smagu. Būkime supratingi ir mandagūs“, – rašė latvis.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (59)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.