Papasakok! Ką manai apie Vilniaus viešojo transporto permainas?

 (42)
Nuo liepos 1 d. Vilniuje pradeda veikti nauja viešojo transporto sistema. Pakeisti kai kurie autobusų ir troleibusų maršrutai, pradeda kursuoti greitieji autobusai, vienkartinius bilietus keičia elektroninė Vilniečio kortelė.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

O ką apie naująją Vilniaus viešojo transporto sistemą manote Jūs? Ar susidūrėte su kokiais nors nepatogumais? O galbūt džiaugiatės naująja sistema? Kviečiame savo nuomone pasidalinti su DELFI skaitytojais. Savo tekstus siųskite el. paštu pilieciai@delfi.lt arba kelkite į DELFI Piliečio sistemą!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Baltarusijos apsuptyje esantis Navikų kaimelis kviečia į Petrines (9)

Daugeliui žmonių kultūra, regis, asocijuojasi tik su didmiesčiais ir masiniais renginiais, kuomet mažesniuose miesteliuose ar kaimuose gali atrodyti, kad visa kultūra yra mirusi arba gyvuoja tik anti-kultūra.

Įžūlus užsieniečio automobilio statymas sunervino praeivį (28)

DELFI skaitytojas vakar užfiksavo įžūliai vairuotojo pastatytą automobilį – ne tik per dvi vietas, bet ir neįgaliesiems skirtoje zonoje.

Ramunė Vilkoitytė. Nevaisingos poros renkasi ir emigraciją (28)

Lietuvoje nevaisingų porų skaičius sudaro vidutinį šalies miestą. Kūdikio susilaukti trokštančios šeimos pagalbos ieško Lietuvos klinikose, artimajame užsienyje, o kartais pasirenka ir ilgalaikę emigraciją.

Nufilmavo: Kaune praūžė vasariška liūtis (11)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai vaizdo įrašą, kur matyti Kauno gatves skalavusi liūtis.

Skaitytojos priežastys, kodėl reikia įsigyti šunį (52)

Noriu su visais pasidalinti savo džiaugsmu. Mūsų dienos su metais yra linkusios supanašėti – rytais pirmoji nubunda panelė Rutina ir visus už rankos pradeda vesti jau pramintais takais per dieną į vakarą.