Panevėžyje vienos gatvės nepasidalijo du vienatūriaipapildyta video medžiaga!

 (10)
Savaitgalį Panevėžyje, Parko gatvėje įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė du vienatūriai - „VW Sharan“ ir „Hyundai Trajet“. Incidento metu neišvengta ir sužalotų asmenų. Po avarijos policijos pareigūnai sustabdė eismą Parko gatve, o į įvykio vietą sugužėjo gausus būrys smalsuolių.

Kaip rašoma Panevėžio apskrities VPK pranešime, Panevėžyje, Parko g., D. S., gimęs 1974 m., gyv. Panevėžyje, Parko g., vairuodamas automobilį ,,Hyundai Trajet“, bei sukdamas į kairę nepraleido iš priešingos pusės, tiesiai važiavusio automobilio ,,VW Sharan“, kurį vairavo T. K., gimęs 1985 m., gyv. Panevėžyje, Ateities g., ir su juo susidūrė.

Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio ,,VW Sharan“ keleivės: V. B., gimusiai 1988 m. nustatytas kairės plaštakos sumušimas, paskirtas ambulatorinis gydymas ir E. K., gimusiai 2011 m. nustatytas bendras kūno sumušimas, paskirtas ambulatorinis gydymas.

Nuotraukomis iš įvykio vietos netrukus po avarijos pasidalijo panevėžiečiai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Žemųjų Šančių garažui parašė odę – susilaukė didžiulio internautų dėmesio (2)

Ar kada nors planavote pirkti metalinį garažą? Jei jums ir atrodo, kad tikrai ne, palaukite ir į šį klausimą sau atsakykite perskaitę klaipėdiečio Juozo, dabar gyvenančio Kaune, odę garažui, kuria jis pasidalino skelbime, norėdamas parduoti saviškį.

Paupių rajono bendruomenė kartu švarino apylinkes (3)

Prie jubiliejinės dešimtosios akcijos „Darom 2017“, kuri vyko balandžio 22 d. visoje Lietuvoje, prisijungė ir Klaipėdos miesto Paupių rajono bendruomenė.

Ketvirtokės mamai trūko kantrybė: kaip dukrai paaiškinti tokį uždavinį? (728)

„Negaliu nepasidalinti savo dukros, 4 klasės mokinės, matematikos testo uždaviniu“, – savo laiške rašė DELFI skaitytoja, nustebusi, kokią užduotį teko išspręsti jos atžalai. Leidinio nepatikslinusi moteris stebėjosi, ar tokius uždavinius reikia spręsti ir kitų valstybių mokiniams.

Balsių progimnazijos pedagogai tvarkė upių ir ežerų pakrantes (2)

Balandžio 22 d. Vilniaus Balsių progimnazijos mokytojai ir administracija, kartu su kitomis vienuolika komandų Ignalinos apylinkėse, dalyvavo akcijoje ,,Darom“, kurios metu buvo renkamos šiukšlės Aukštaitijos nacionalinio parko upių ir ežerų pakrantėse.

Dirbu turizmo srityje – šiurpstu nuo lietuvių kliento elgesio (416)

Lietuvoje palengva įsibėgėja eilinis turizmo sezonas. Agentūrų tinklalapiuose mirga marga patrauklūs pasiūlymai bei paskutinių minučių variantai. Smagu, kad lietuvaičiai aktyviai keliauja, tačiau būtų dar smagiau, jei šis straipsnelis padėtų pažvelgti į save iš šalies ir padaryti tinkamas išvadas.