Panevėžyje vienos gatvės nepasidalijo du vienatūriaipapildyta video medžiaga!

 (10)
Savaitgalį Panevėžyje, Parko gatvėje įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė du vienatūriai - „VW Sharan“ ir „Hyundai Trajet“. Incidento metu neišvengta ir sužalotų asmenų. Po avarijos policijos pareigūnai sustabdė eismą Parko gatve, o į įvykio vietą sugužėjo gausus būrys smalsuolių.

Kaip rašoma Panevėžio apskrities VPK pranešime, Panevėžyje, Parko g., D. S., gimęs 1974 m., gyv. Panevėžyje, Parko g., vairuodamas automobilį ,,Hyundai Trajet“, bei sukdamas į kairę nepraleido iš priešingos pusės, tiesiai važiavusio automobilio ,,VW Sharan“, kurį vairavo T. K., gimęs 1985 m., gyv. Panevėžyje, Ateities g., ir su juo susidūrė.

Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio ,,VW Sharan“ keleivės: V. B., gimusiai 1988 m. nustatytas kairės plaštakos sumušimas, paskirtas ambulatorinis gydymas ir E. K., gimusiai 2011 m. nustatytas bendras kūno sumušimas, paskirtas ambulatorinis gydymas.

Nuotraukomis iš įvykio vietos netrukus po avarijos pasidalijo panevėžiečiai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Atskleidė, kaip sutaupyti Palangoje – svarbus vienas dalykas (41)

DELFI paskelbtas straipsnis apie turistę Iriną, kuri teigė, kad poilsis Palangoje jai pasirodė pigus ir kokybiškas, paskatino DELFI diskusijos dalyvius pasidalyti savo patirtimi. Jie dalijosi atostogų skaičiavimais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje bei tvirtino, kad visur galima rasti būdų sutaupyti.

Kaunietė įspėja saugotis sukčių – jie gali piktnaudžiauti jūsų feisbuko profiliu (3)

Po sekmadienį portale „Kas vyksta Kaune“ paskelbtos informacijos apie įtartiną asmens duomenų prašymą, norint išsinuomoti butą, pirmadienį sulaukėme kaunietės Ritos laiško. Ji nori įspėti kitus, kad būtų atsargesni.

Skaitytoją nustebino Pandėlyje neįprastai pastatytas kelio ženklas (2)

DELFI skaitytojas atsiuntė redakcijai nuotrauką, kurioje matyti ant žemės į stulpą atremtas pagrindinį kelią nurodantis kelio ženklas.

Vilniuje uždūmijo populiarus restoranas (19)

DELFI skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kaip gaisrinė atvyko gesinti šiandien pavakarę uždūmijusio restorano „Soya“, esančio A. Vienuolio g.

Praėjusios Joninės džiugino ne visus: jos iš mūsų buvo atimtos (30)

Mūsų valdžia iš raseiniškių atėmė Jonines. Nejaugi miesto gyventojai nenusipelno jokios bendros miesto šventės? Ar viskas daroma tam, kad gyventojai, kuo mažiau tarpusavyje bendrautų? Tiesa, Joninės buvo, tačiau daugiau kaip 20 km nuo miesto, miške, Molavėnuose, kur pėsčiomis nenueisi.