Panevėžyje vienos gatvės nepasidalijo du vienatūriaipapildyta video medžiaga!

 (10)
Savaitgalį Panevėžyje, Parko gatvėje įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė du vienatūriai - „VW Sharan“ ir „Hyundai Trajet“. Incidento metu neišvengta ir sužalotų asmenų. Po avarijos policijos pareigūnai sustabdė eismą Parko gatve, o į įvykio vietą sugužėjo gausus būrys smalsuolių.

Kaip rašoma Panevėžio apskrities VPK pranešime, Panevėžyje, Parko g., D. S., gimęs 1974 m., gyv. Panevėžyje, Parko g., vairuodamas automobilį ,,Hyundai Trajet“, bei sukdamas į kairę nepraleido iš priešingos pusės, tiesiai važiavusio automobilio ,,VW Sharan“, kurį vairavo T. K., gimęs 1985 m., gyv. Panevėžyje, Ateities g., ir su juo susidūrė.

Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio ,,VW Sharan“ keleivės: V. B., gimusiai 1988 m. nustatytas kairės plaštakos sumušimas, paskirtas ambulatorinis gydymas ir E. K., gimusiai 2011 m. nustatytas bendras kūno sumušimas, paskirtas ambulatorinis gydymas.

Nuotraukomis iš įvykio vietos netrukus po avarijos pasidalijo panevėžiečiai.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Nufilmavo kelių „chuliganą“: nuo kada BMW galioja kitos taisyklės? (234)

„Nuo kada BMW vairuotojams nereikia rodyti posūkių nei persirikiuojant, nei darant posūkį?“, – stebėjosi DELFI skaitytojas, vasario 20 d. nufilmavęs taip besielgiantį vairuotoją Laisvės pr., Vilniuje.

Vairuotojas įspėja: Pakruojo r. – sudėtingos vairavimo sąlygos, nuo kelio nulėkė vilkikas (4)

DELFI penktadienio rytą sulaukė skaitytojo Martyno laiško, kuriame jis panoro įspėti kitus vairuotojus. Pasak vyro, Šiaulių aps. Pakruojo rajone ant kelių – labai daug sniego, ir vis dar sninga. Jis pats užfiksavo nuo kelio nulėkusį vilkiką.

Darbuotojų atsakymas parodoje pravirkdė: negaliu nustoti pykti (261)

„Kai jau viskam pasiruošiau, man sako, kad manęs neįleis, nes „tokios taisyklės“, – pasibaisėjo 3 vaikų mama Justė. Moteris prisipažino, kad net apsiverkė sužinojusi, kad į prekybos centre atsidariusią parodą moterys su vaikiškais vežimėliais nėra įleidžiamos. Nors jai buvo padaryta išimtis, supykusi DELFI skaitytoja pasidalijo nuoskauda dėl tokio organizatorių sprendimo.

Nufilmavo, kaip vos neįvyko tragedija: BMW vairuotojo perėja nesulaikė (29)

Milimetras iki tragedijos – taip kraują stingdantį įrašą pavadino DELFI skaitytojas, pasidalijęs vaizdo įrašu, kuris dar kartą moko pėsčiuosius net ir per perėją eiti labai atsargiai.

Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino (203)

DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.