Panevėžyje tarp motociklininkų ir „Peugeot“ vairuotojo sankryžoje užvirė ginčas: kas ką kliudė

 (24)
Šeštadienį Panevėžyje apie 16 val. Nemuno ir Pilėnų gatvių sankryža važiavęs DELFI skaitytojas pamatė ant kelio gulinti motociklą, šalia „Peugoet“ automobilį ir karštą vyrų ginčą.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Ginčas neapsiėjo ir be skambučio policijai. Automobilio „Peugeot“ vairuotojas tvirtino, kad keliu važiavo trys motociklai, vadinamos britvos, vienas motociklų kliudė automobilį ir nuvažiavo tolyn.

Kiti du motociklų vairuotojai sustojo, automobilio vairuotojas įsivėlė su jais į ginčą, kad jų bičiulis spruko.

Kol vyrai ginčijosi, netoli automobilio stovėjęs motociklas nugriuvo, tai pakurstė dar didesnes aistras. Laimei, vyrai nesumanė vietoje kaltininko ieškoti mosuodami kumščiais. Pareigūnai patikino, kad įvykio metu niekas nebuvo sužalotas.

DELFI dėkoja skaitytojui už nuotraukas ir informaciją.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Savaitės „Baudos kvitas“: taisyklių nesilaikysiu, ką man pasakysi? (27)

Rubrika „Baudos kvitas“, kur publikuojami skaitytojų užfiksuoti KET pažeidimai, ir toliau laukia įspūdingų kadrų! Publikuojame geriausias, per visą savaitę skaitytojų siųstas nuotraukas ir vaizdo klipus. Juos galite peržvelgti bendroje galerijoje.

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje – vaismedžių sodas (5)

Viešojoje erdvėje dažnai girdime teiginį, kad šiuolaikinė mokykla – tai nuolat besikeičianti mokykla, antrieji mokinių ir mokytojų namai. Siekiant, kad tie namai būtų jaukūs, turi prisidėti visa bendruomenė.

Chalato kišenėje nešiota katė į namus atnešė džiaugsmą (37)

Kisiūnė – katė, kuri į namus atnešė daug juoko ir švelnumo. „Normalų“ vardą bandėme sugalvoti porą mėnesių, pasitelkę net aplinkinius žmones, tačiau nieko įspūdingo sugalvoti nepavyko ir ji tapo tiesiog Kisiūne.

Lietuvos vairuotoją nustebino orai Lenkijoje: nufilmavo sniegą (5)

Piktinatės, kad pavasaris niekaip neateina? Lietuvoje orai bent jau geresni nei Lenkijos pietvakariuose – pasak DELFI skaitytojo Almanto, penktadienio rytą ten kaip reikiant snigo. Šį vaizdelį skaitytojas nufilmavo ir pasidalijo juo su DELFI Piliečiu.

Nufilmavo šviesoforo signalų „nepažįstantį“ vairuotoją: gerai, kad pėstieji neįžengė į sankryžą (42)

„Jei pėstieji būtų anksčiau įžengę į sankryžą, pasekmės galėjo būti daug liūdnesnės“, – DELFI rašė skaitytojas Ugnius, pasidalinęs vaizdo įrašu, kuriame užfiksavo įžūlų vairuotoją. Šis nusprendė, kad jam šviesoforo signalo galima nepaisyti.