Pamatė užsakytą vestuvinį tortą ir pasibaisėjo – 120 eurų kaip į balą

 (451)
Norėjau parašyti apie vienos konditerijos Utenoje gaminamus tortus bei pasidalyti nusivylimu. 2015 m. lapkričio mėnesį nuvykome į Utenoje esančią konditeriją, kur galima užsisakyti tortų katalogų vestuvėms. Jos turėjo įvykti gruodį.
© DELFI skaitytojo nuotr.

Išsirinkome tortą su gyvomis gėlėmis ir pagal tai puošėme salę, žodžiu, viskas turėjo būti puiku. Nuvykome pasiimti torto 2015 m. gruodžio 18 d. ir, kaip manote, ką pamatėme? „Baisuoklį“, už kurį sumokėta 120 eurų.

Nebebuvo, ką daryti, teko imti tortą. Paprašius nuolaidos, pardavėja net nesileido į kalbas. Po vestuvių susisiekiau su administracija, nusiunčiau nuotraukas, o jie pripažino, kad tortas tikrai ne toks, kokio norėjome, bet neva jie patys ne pirmą kartą su ta pardavėja nesutaria.

Pamatė užsakytą vestuvinį tortą ir pasibaisėjo – 120 eurų kaip į balą
© DELFI skaitytojo nuotr.

Siaubas, esu pikta, pinigų ar bent jų dalies, be abejo, niekas net neketina grąžinti, tad gaminiais bei darbuotojais negalima pasitikėti. Gaila pinigų, laiko ir savo nervų.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

DELFI skaitytojai tikriausiai dar pamena įspūdingus tortus, kuriais smaližiai skundėsi rugsėjį – ne vienas tada pasidalino kepinių, kurie savo išvaizda visiškai neatitiko konditerių pažadų, nuotraukomis. Nesiseka ne tik lietuvaičiams – DELFI.lv rašo, kad išskirtinį torto papuošimą pasigyrė gavusi ir latvių dainininkė Dženija Maija.

Savo dukros Saros gimtadieniui ji užsakė tortą su Elsos iš filmuko „Ledo šalis“ figūrėle, ir ši ją itin nustebino.

„Ačiū „Martina Konditerei“ kepyklai, kuri padarė tokią „precizišką“ Elsos kopija, kad net vaikas jos bijo“, – savo feisbuko paskyroje rašė dainininkė.

Paldies Mārtiņa beķerejas konditorei, kura uztaisīja tik "precīzu" Elsas kopiju uz kūkas, ka bērns nobijās :D. P.S. Pē...Posted by Dženija Maija on Wednesday, January 6, 2016

Žemiau galite pamatyti anksčiau DELFI skaitytojų siųstų tortų nuotraukų galeriją:

Nespėjote rugsėjo mėnesį pasidalyti jus nustebinusiomis tortų ar kitų kepinių, patiekalų, gautų kavinėse, nuotraukomis? Galite jas siųsti naudodamiesi pilku mygtuku čia!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (53)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (30)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (128)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (96)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.