Palygino prekės kainą skirtingose šalyse – skirtumas nustebino

 (203)
DELFI skaitytojas Vygandas pasidalijo su portalu savo atradimu – vyrą nustebino tai, kad už vieną prekę Lietuvoje jam tenka mokėti daugiau, nei Belgijoje, Vokietijoje ar Italijoje. „Malonu, kai prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais“, – ironizavo jis.
© DELFI / Karolina Pansevič

Lietuvoje gyvenantis pirkėjas atkreipė dėmesį į „Lidl“ parduodamą aukšto slėgio siurblį. Kaip matyti internetiniame parduotuvės puslapyje, jis kainuoja 111 eurų. Vis dėlto, itališkame, belgiškame ar vokiškame „Lidl“ puslapiuose galima rasti, kad ši prekė šalyse yra pigesnė – jos kaina siekia 89,99 (už siuntimą, jei galima užsisakyti internetu, taikomas papildomas 2,99-4,95 euro mokestis)-99,99 eurų.

„Lietuvoje už tą patį daiktą mes galime mokėti daugiau negu Vakarų Europoje, – savo laiške rašė skaitytojas. – Malonu, kai „pigūs“ prekybos centrai mus laiko labiau pasiturinčiais negu Vakarų Europos piliečiai.“

DELFI dėl kainų skirtumų kreipėsi į „Lidl“ atstovus Lietuvoje, kurie nurodė, kad kainos įvairiose šalyse skiriasi dėl konkurencinės ir mokestinės aplinkos.

„Prekių kainos „Lidl“ parduotuvėse įvairiose šalyse skiriasi, kadangi joms įtaką daro skirtinga valstybių konkurencinė bei mokestinė aplinka. Be to, ir tos pačios prekės kaina konkrečios šalies „Lidl“ parduotuvėse bei elektroninės prekybos svetainėje taip pat gali skirtis. Mūsų principas – siūlyti patraukliausią prekių kainos ir kokybės santykį vietos rinkoje“, – rašoma „Lidl“ komentare.

Norite pasidalyti savo patirtimi? Rašykite mums el.p. pilieciai@delfi.lt!

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (50)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (41)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (94)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (106)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.