Palangoje kambarį išsirinkę žmonės liko apgauti

 (55)
Noriu papasakoti savo baisią istoriją. Nutarėme su šeima pailsėti Palangoje.
© DELFI

Prieš dvi savaitės užsisakėme nakvyn bute, kur važiuodavome kasmet. Praėjus savaitei paskambino šeimininkė ir rezervaciją atšaukė, tačiau davė kito asmens telefoną.

Atsiliepė vyras, pasakė, kad turi laisvą kambarį. Mes negalvodami iškart jį užsisakėme. Likus dviem dienoms paskambinau paklausti, ką reikia atsivežti. Vyriškis nurodė, kad nieko nereikia, visko yra, o jei norėsime, patalynė mums kainuos papildomus 20 litų.

Penktadienį anksčiau grįžau iš darbo ir netrukus pajudėjome link Palangos , 14 val. jau buvome ten. Paskambinau nuomotojui, pasakiau, kad mes jau atvykome. Šeimininkas pasakė, kad kambario jau nebeturi – jame gyvena kiti žmonės, atvažiavo giminės ir mums vietos nebėra.

Kai paklausiau, kodėl mums nepaskambino ir nepranešė, jis tik atsakė: „Ai, ką aš čia skambinėsiu“.

Mano šeimai buvo šokas. Nuvažiavus tokį kelią nesinorėjo važiuoti namo, prasidėjo ilga kelionė po Palangą. Po gerų trijų valandų pagaliau radome, kur apsistoti. Buvome labai pavargę, atostogų nuotaika sugadinta...

Norėčiau įspėti žmones, kurie važiuos ilsėtis į Palangą, atsargiau dairytis būsto Malūnų g., kad ir jiems taip neatsitiktų.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Prašome jūsų - papasakokite apie savo atostogas. Kiek kainuoja pailsėti Lietuvos pajūryje? Galbūt galite paneigti mitą, kad užsienyje atostogauti pigiau? Papasakokite, jei tokią tendenciją, kad mažiau kainuoja išvykti ilsėtis svetur, pastebėjote.

Jūsų minčių laukiame el.paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Poilsis“.

Savo mintimis taip pat galite pasidalinti žemiau:


Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (163)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.