Padėka praeivei, išsigandusiai dėl mano sveikatos

 (15)
Sveika, gerbiama nepažįstamoji, berods vilkinti ilgą mėlyną suknelę. Rugpjūčio 4 d. apie 19 -19.30 val. Vilniuje, ant Tauro kalno šlaito nepasirinkęs saugus greičio bei neįvertinęs aplinkybių, nelabai pažįstamo šlaito nuolydžio, skridau per savo dviračio vairą ir nusileidau ant galvos.
© DELFI / Valdas Kopūstas

Tai man paliko kelias kraujosrūvas, nubrozdinimus ir vertingą pamoką. Vis dėlto kur kas svarbiau yra tai, kad Jūs nelikote abejinga ir išreiškėte nuoširdų rūpestį, atkreipdama dėmesį į mano nelaimę.

Skrydis buvo pakankamai sėkmingas, tad pagalbos neprireikė, taigi parodžiau, kad man viskas gerai. Minutėlę atsipūtęs, apsičiupinėjęs, ar viskas savo vietoje, pajudėjau iš vietos. Ir tik tada toptelėjo, kad net nepagalvojau padėkoti!

Bandžiau Jus pasivyti, deja, turbūt, pasirinkau netinkamą kryptį, tad Jūsų neberadau.

Taigi vis tiek norėčiau Jums padėkoti už tai, kad nelikote abejinga svetimo žmogaus nelaimei. Ačiū Jums už tai! Nors kruvinas, vis dėlto namo judėjau maloniai nusiteikęs, džiaugdamasis, kad aplinkui yra tokie ar tokios kaip Jūs, kurie sunkią minutę išties pagalbos ranką.

Su pagarba,
Ne ypač atsakingas dviratininkas Martynas

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (48)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (122)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (42)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (95)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (14)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.