Paaiškėjo 1991 m. nuotraukoje užfiksuotų berniukų tapatybės

 (129)
Sausio 12-ąją žurnalistei ir rašytojai Akvilei Kavaliauskaitei savo viešoje feisbuko paskyroje paskelbus apie norą surasti fotografo Romualdo Požerskio užfiksuotus 1991 m. sausį prie Seimo susibūrusius penkis berniukus, žmonės susivienijo padėti – žinia buvo pasidalinta daugiau nei 2,8 tūkst. kartų, apie paiešką paskelbė ir DELFI. Merginai berniukus rasti pavyko! Apie tai A. Kavaliauskaitė paskelbė praėjus maždaug parai nuo pirmosios savo žinutės.
Feisbuke ieško nuotraukoje per 1991 m. Sausio įvykius užfiksuotų vaikų
© Facebook nuotr.

Apie A. Kavaliauskaitės paskelbtas berniukų paieškas DELFI rašė sausio 13-ąją.

Paaiškėjo, kad nuotrauką komentavę žmonės buvo teisūs – kaip ir buvo rašoma ne viename komentare, A. Kavaliauskaitė feisbuke nurodo, kad vienas iš berniukų yra 2015 m. miręs Tomas Karpavičius.

A. Kavaliauskaitė savo įraše, skirtame berniukams, įvardino ir dar trijų berniukų tapatybes – pasak jos, tai Vainius Vaitiekūnas (antras iš kairės, pats aukščiausias), Vytautas Miškinis (stovintis berniukas iš dešinės) ir Danas Aliukonis (nusisukęs berniukas). Mažiausiojo berniuko tapatybės A. Kavaliauskaitei sužinoti nepavyko, jo vardas neaiškus, tačiau vaikystės pravardė – Karlsonas.

Kur dabar yra šie berniukai ir kas jie, A. Kavaliauskaitė plačiai aprašė savo feisbuko paskyroje.

Berniukai Lygiai prieš 25 – erius metus, kai mama išvažiavo į Vilnių, o aš likau namuose su močiute, man aiškiai pasak...Posted by Akvile Kavaliauskaite on Wednesday, January 13, 2016

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (39)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (71)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.