Oro išdaigos sujaukė skrydžius iš Palangos ir į ją

DELFI skaitytojas Karolis pranešė, kad nepavyko iš Palangos oro uosto išskristi į Norvegiją. Atskridę iš Oslo irgi patyrė nepatogumų – teko leistis Rygoje.
© DELFI skaitytojo nuotr.

„Šiandien 6 valandas pralaukėme Palangos oro uoste lėktuvo į Norvegiją, bet dėl netinkamų oro sąlygų (tiršto rūko) lėktuvas nesugebėjo nusileisti“, laiške rašo Karolis. Jis apgailestavo, kad skrydis į Oslą buvo atšauktas ir perkeltas į trečiadienį.

Palangos oro uosto tinklalapio skrydžių informacijoje pranešama, kad „Norwegian air shuttle“ reisas iš Oslo į Palangą turėjo pakeisti nusileidimo oro uostą – orlaivis tūpė Latvijos Rygos oro uoste. Tų pačių oro linijų 16 val. skrydis iš Palangos į Oslą atšauktas.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (39)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (90)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (12)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Sunervino neaiški tvarka: dėl tokios bilietų pardavimo gudrybės noriu įspėti kitus (71)

Šios publikacijos tikslas yra įspėti studentus bei moksleivius apie važiavimo bilietų nuolaidų gudrybes.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.