Nustebino skirtingos „Lidl“ kainos: gyvename geriau nei Vokietijoje?papildyta

 (328)
„Gyvename geriau nei Vokietijoje?“ – stebėjosi DELFI skaitytoja, atkreipusi dėmesį į tai, kiek kainuoja prekė vokiškame elektroninės „Lidl“ parduotuvės tinklalapyje ir Lietuvos „Lidle“. Pirkėją sudomino beveik 20 eurų pigiau Vokietijoje kainuojantis perforatorius. Vis dėlto, kaip jau publikavus straipsnį pastebėjo DELFI skaitytojas, skundo autorė neatkreipė dėmesio į perforatorių skirtumus.
© DELFI / Andrius Ufartas

„Tas pats „Lidl“ pasiūlymas Lietuvoje ir Vokietijoje skiriasi net 20 eurų, sunku patikėti, bet taip yra. Ir net perkant vokiškoje interneto parduotuvėje pristatymas Europoje kainuos tik 5 eurai“, – rašė laiške DELFI skaitytojas.

Vokiškoje „Lidl“ elektroninėje parduotuvėje siūlomas perforatorius kainuoja 49,99 euro. Tiesa, sąlygos prie kainos nurodo, kad taikomas papildomas 4,95 euro pristatymo mokestis, o prekių kiekis ribotas. Taip pat perspėjama, kad šios prekės dėl ribotos pasiūlos gali būti išparduotos jau pirmąją pasiūlymo dieną.

Nustebino skirtingos „Lidl“ kainos: gyvename geriau nei Vokietijoje?
© Lidl nuotr.

Tuo metu Lietuvos „Lidl“ tinklalapyje perforatorius, kurį galima įsigyti jau realioje, o ne elektroninėje parduotuvėje, su prierašu „Tik dabar!“ kainuoja 69 eurus.

Nustebino skirtingos „Lidl“ kainos: gyvename geriau nei Vokietijoje?
© Lidl nuotr.

DELFI kreipėsi į „Lidl“ viešųjų ryšių atstovę Agnę Gaižauskienę, kuri nurodė, kad skirtingų rinkų lyginti neįmanoma.

„Lidl“ tikslas – kiekvienoje rinkoje pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Skirtingų rinkų palyginimas nėra įmanomas, nes kiekvienoje šalyje mokesčiai ir konkurencinė situacija, daranti įtaką pardavimo kainoms, yra skirtinga. Minėtajam kainų skirtumui įtaką gali daryti ir tai, jog Vokietijoje šis specialus pasiūlymas prietaisui galioja tik perkant prekę internetu, nes šioje šalyje plėtojama ir internetinė prekyba“, – paaiškino „Lidl“ atstovė.

Papildyta: po straipsnio publikavimo į DELFI kreipėsi skaitytojas Vytenis, pastebėjęs, kad Lietuvoje siūlomas panašus, bet kitas perforatoriaus modelis – pasak jo, Lietuvoje parduodama naujesnė jo versija.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Kino seansas po atvirumi dangumi virto chaosu: pirkę bilietus žiūrovai neįleisti (8)

Trečiadienio vakare į Valdovų rūmų kiemelyje rodytą filmą norėję patekti kino mėgėjai liko skaudžiai nusivylę. Nepaisant didžiulių eilių, bilietų buvo parduota dvigubai daugiau ir daugelis net nepamatė filmo – jiems tiesiog nebeliko vietų.

Kur slypi mokinių ugdymo prastų rezultatų šaknys – ar tikrai kalti tik mokytojai? (58)

Prieš savaitę vykęs Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio ir šalies švietimo profesinių sąjungų susitikimas atgaivino diskusijas apie moksleivių ugdymo kokybę.

Rainiukui neliko vietos buvusių šeimininkų namuose ir širdyje – vėl ieško namų (11)

Tokius pagalbos prašymus dėti sunkiausia, nes net nežinai nuo ko pradėti ir kaip rašyti, kad prisibelstum į kažkieno širdį.

Karštąjį savaitgalį laiką leido Bernardinų sode – viešajame tualete sulaukė netikėto prašymo (81)

Karštą šeštadienio popietę išsiruošėme su savo pirmagimiu kūdikiu, kuriam dabar yra 3 mėnesiai, pasivaikščioti po Bernardinų sodą Vilniuje.

Konsultantei trūko kantrybė: anūkai, padėkite seneliams pirkti elektroninėse parduotuvėse (111)

Rašau visų internetinių parduotuvių konsultantų vardu. Blogų klientų pasitaiko visur, bet ryški tendencija privertė išskirti vieną labai konkrečią grupę – pensijinio amžiaus žmones.