Nusipirko BMW, kurio net priešui nelinkėtų

 (446)
DELFI skaitytojai papasakojus, kaip Kauno turguje buvo apgauta ir įsigijo sugedusį automobilį, panašia patirtimi pradėjo dalintis ir kiti DELFI skaitytojai. Pasirodo, sutikti sąžiningą automobilių pardavėją – ne tokia jau paprasta užduotis Lietuvoje.
© Shutterstock nuotr.

Panaši situacija buvo ir man, Rokiškyje (iš įmonės) perkant automobilį BMW-740. Reklamoje buvo skelbiama, kad automobilis techniškai visiškai tvarkingas: nedaužtas, yra navigacija, telefonas. O kad aš neatsisakyčiau šio automobilio, buvo pristatytas kitas žmogus, kuris sakėsi pirksiąs šį automobilį, jeigu aš nepirksiu.

Viskas vyko skubant. Aš net nepastebėjau, kad automobilyje nėra atsarginio rato, negavau atsarginio užvedimo raktelio. Vykstant namo paaiškėjo, kad neveikia navigacijos įranga. Po to – kad neveikia telefono įranga, nebėra CD grotuvo bloko. Galiausiai išaiškėjo, kad yra gedimas automobilio variklyje, priekinių ratų pakaboje ir kita.

Maža to, pasirodė, kad automobilis buvo ir daužtas. Trumpai tariant: net įmonė, prekiaujanti naudotais automobiliais, gali apmulkinti. Taigi, pritariu DELFI skaitytojos rekomendacijoms, kad negalima aklai pasitikėti automobilių pardavėjais.

Būtina reikalauti, kad automobilio techninė būklė būtų patikrinta gerame autoservise, tegu ir Jums patiems už tai tektų sumokėti. Nenusivilsite. Be to, siūlyčiau tiksliai užsirašyti pardavėjo koordinates, kad apgaulės atveju pardavėją galima būtų patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

DELFI už šio rašinio turinį neatsako, nes tai yra subjektyvi skaitytojo nuomonė!

Esate patyrę ką nors panašaus? Norite pasidalinti savo patirtimi? Savo mintimis galite dalintis el. paštu pilieciai@delfi.lt su prierašu „Automobilis“ arba žemiau. Įdomiausius pasakojimus ar patirtis publikuosime.

Įvertink šį straipsnį
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Piliečių naujienos

Ar „Maxima“ pasimokė iš skaudžios nelaimės Rygoje? (8)

DELFI skaitytojas tapo parduotuvėje „Maxima“ Mindaugo gatvėje sekmadienio vakarą įvykusio incidento liudininku. Jį nustebino parduotuvės darbuotojų reakcija.

Tikėjosi ramiai pasmaližiauti kavinėje – supykdė radinys leduose (163)

Rugpjūčio 17 d. su draugu ir vaikais lankėmės Vilniaus Bernardinų sode. Ten mažieji žaidė ant, atrodo, jau saugių žaidimų įrenginių, pasisupo ir karusele prie kavinės „Sugarmour“ Vasaros Rezidencijos.

Mergaičių elgesys pradžiugino Ukmergės policiją: esame sužavėti jų poelgiu (54)

Norime papasakoti apie gražų dviejų mergaičių poelgį. Vakar maždaug 10 metų mergaitės į Policijos komisariatą atnešė vyrišką piniginę, tikėdamosios, kad pareigūnai padės nustatyti savininką.

Įspėja dviratininkus: šioje Kauno vietoje būkite akylesni (79)

Norėjau pranešti apie įvykį, kuris nutiko rugpjūčio 15 d. dienos metu tarp 14.00 iki 16.50 val. Buvau nuvažiavęs su dviračiu prie Kauno bazių Pramonės p. 1.

Prašo padėti susirasti darbą: esame jauna šeima ir mums labai trūksta pinigų (133)

Pamačiusi darbo (darbo, o ne pašalpos) maldaujančių žmonių prašymus, dažnai atkreipdavau dėmesį ir aš. Ir visuomet apimdavo toks nenusakomas nesmagumo jausmas. Kokioje beviltiškoje situacijoje turėjo atsidurti toks žmogus, kad viešai atvertų savo žaizdas? Dabar pati savo kailiu suprantu, kad tai padaryti nėra lengva.